Kuaförüm Sensin 13 Temmuz Pazartesi yeni bölümü ve yarışmacıları

Kuaförüm Sensin 13 Temmuz Pazartesi yeni bölümü ve yarışmacıları

Kuaförüm Sensin yarışmasında 13 Temmuz'da neler olacak? detayları sizler için derledik.

Show Tv’nin sevilen yarışması Kuaförüm Sensin programının jüriliğini yapan isimler Bülent Ersoy, Adnan Serter, Işıl Reçber ve Seçkin Süngüç.

Kuaförüm Sensin’de çeşitli makyözler kuaförler ve modeller her hafta birincilik için yarışıyor. Kazanan takımın her hafta 10 bin Türk Lirası değerinde ödül aldığı programa yeni isimler de katıldı.

Show Tv’nin adrenalin dolu yarışmasında bugün Aytekin Hamiş, makyöz Dilek Öz, model Banı Teker bir takımda. 2.takımın kuaförlüğünü üstlenen isim Engin Yılmaz olurken makyajda Koray Köybaşı var takımın modelliğini ise Özlem Parlu yapıyor. Kuaförü Bena Kanberoğlu olan takımın makyajını Gül Mammadova yaparken takımın modeli ise Çiğdem Çelik. 4. ve son takımda ise model olan isim Hazal Fatma Fırat olurken takımın makyajından sorumlu olan isim Serap Varol, takımın kuaförlüğünü üstlenen isim ise Tayfun Ateşoğlu. Belirttiğimiz bu 4 takım bu hafta 2020 yılının gelin saçını ve makyajını yapmak için kozlarını paylaşacaklar.

Kuaförüm Sensin isimli program her zaman olduğu gibi 13 Temmuz Pazartesi günü öğlen saat 12.30’da yeni bölümü ile Show TV ekranlarında sevenleri ile buluşacak.