Kripto Para ChainLink yükselişi sürüyor! Yatırımcısına bir haftada yüzde 50 kazandırdı!

Kripto Para ChainLink yükselişi sürüyor! Yatırımcısına bir haftada yüzde 50 kazandırdı!

Kripto Para ChainLink yükselişi sürüyor. Yatırımcıların dikkatini çeken Chainlink yatırımcısına bir haftada yüzde 50 kazandırdı. İşte bu kazancı yüksek olan kripto parayı sizler için araştırdık.

Kripto paralar arasında en büyük para birimlerinden biri olan Chainlink(LINK) %35’in üstüne çıkarak en değerli 10 kripto para içine girdi. LINK son haftalarda yapılan analizler neticesinde boğa eğilimi göstermektedir. Yatırım yapan kişiler kripto para biriminin geleceği hakkında umutlu durumdalar.

Chainlink (LINK) ilk 10’a girdi

Chainlink, geçtiğimiz birkaç gün içerisinde %35’lik bir ivme kazandı. Kazanmış olduğu bu ivme ile beraber yatırımcıların dikkatini çekmeye başardı. LINK, 2020 yılının mart ayında 2 dolardan işlem görmüşken 7,99 dolara kadar çıkmış durumda. Akıllara takılan bir soru ise boğa piyasasının ne zamana kadar devam edeceği ve yatırımcıların bu piyasa koşullarından sonra birikimlerini satıp satmayacağıdır.

LINK’in fiyatının yükselmesinin sebeplerinden bir tanesi de fiyatının keşfedilmesiyle alakalı. Piyasanın bu kripto para birimi için bu türde para fiyatların görülmemiş olması LINK için hangisi tercihin daha iyi olacağı tam bir muammadır. Belli bir varlığın fiyatı keşfedildiğinde, büyük boğa trendini başlatmak güçtür.

Bunun yanında LINK’in işlem hacmi de hızlı bir şekilde artış göstermiştir. Son 24 saatlik periyot da 1.55 milyar dolarlık bir işlem hacmi gerçekleştirerek Tether (USDT), Bitcoin(BTC) ve Ethereum’un(ETH) ardından dördüncü sıraya oturdu.

Chainlink(LINK) benimsenmesi artıyor

LINK’in kripto para piyasına son dönemde genişleme yaşattığını belirtelim. Blockchain ağı, Chainlink’in piyasa çözümlerini büyütmesine uygunluk sağlayacak birçok firma ve şirketler mevcut. Chainlink kurucu ortağı olan Sergey Nazarov, kripto şirketi NEXO ile yaptığı ortaklık konusunda şu ifadeleri kullandı; Kullanıcıların almaları gereken faiz ve teminat oranlarını bağımsız olarak zincirlemelerini doğrulayabilmelerini sağlamak için Chainlink’in güvenli ve güvenilir çözüm çözümlerini Nexo’nun popüler borç verme platformuna getirmekten heyecan duyuyoruz.” İfadelerini kullandı.

Bunun yanında Google’ın, Google Cloud çözümü ile beraber Chainlink ve Ethereum ile beraber faaliyet yürüttüklerini bir blog yayınında paylaştım yaptı. Altcoin piyasası büyümeye devam ettiği sürece, büyük boğa koşunun nasıl olacağına tanıklık edeceğiz. LINK tarafından tecrübe edilmiş olan boğa koşusu net bir şekilde son ayların en büyük işlem hacmidir.