Kredi Notu çok düşük olanlara bankalardan kredi kampanyası

Kredi Notu çok düşük olanlara bankalardan kredi kampanyası

Kredi notu düşük olduğu halde bankalardan kredi çekmeye ihtiyacı olan kişiler, nasıl kredi çekeceklerini düşünmektedir. Kredi notu düşük olanlara kredi veren bankaları derledik…

Kredi notu düşük olanlar, bankalardan nasıl kredi çekeceklerini düşünürken bazı bankalar, kredi notu 1000 olanlara kredi imkanı sunmaktadır.

Çoğu banka kredi vermeden önce kişinin kredi notuna bakmaktadır. Kredi notu da kişinin banka işlemleri sonucu belirlenmektedir. Fakat bazı bankalar kredi notu 1000 olan müşterilerine de kredi kullandırmaktadır.

Aktifbank Kredi

Aktifbank, kredi notu 1000 olan müşterilere, kredi imkanı sunmaktadır. Aktifbank kredi notu düşük olanlara 40 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi vermektedir. Dijital olarak çalışan bankaya kredi başvuru yapmak için intenet üzerinden veya SMS yöntemini kullanabilirsiniz. İntenet üzerinden başvuru yapmak için www.nkolaykredi.com.tr adresine girip başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir. SMS üzerinden kredi başvurusu için ise Kredi TC KİMLİK numaranızı yazın ve 3050’ye mesaj atmanız yeterli olacaktır.

Ziraat Bankası Kredi

Ziraat Bankası, bazı durumlarda kişilere kolayca kredi vermektedir. Belirli şartları taşıyan çalışan ve emeklilere kredi imkanı sunan banka, kredi notunu önemsememektedir. Ziraat Bankası, 100 bin TL’ye kadar kredi vermektedir. 60 aya kadar vade imkanı sunan banka, en az 6 ay sigortası bulunan kişilere kredi kullandırmaktadır.

Garanti BBVA Kredi

Kredi notu düşük olanlara kredi imkanı sunan bir diğer banka, Garanti BBVA’dır. Kredi notu 1000 olduğu halde en az 3 aydır müşterisi olanlara kredi vermektedir. Banka, kişilere 30 bin TL’ye kadar kredi vermektedir. Kredi notu 1100 ve üzeri olanlar 100 bin TL’ye kadar kredi kullanabilmektedir.