Kanal D Hekimoğlu yeni sezon ne zaman başlayacak? Dizi yeni sezon için sete çıkıyor!

Kanal D Hekimoğlu yeni sezon ne zaman başlayacak? Dizi yeni sezon için sete çıkıyor!

Hekimoğlu isimli dizinin yeni set tarihi açıklandı. Hekimoğlu dizisi ne zaman çekilmeye başlıyor? Detaylar haberimizde.

Kanal D’nin sevilen dizisi Hekimoğlu ekranlara geri dönüyor. İlk bölümü ile bütün ilgileri üzerine toplayan dizinin yeni sezonu yakında yayınlanacak. İstanbul Valide Atik Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde çalışan eşsiz ve benzersiz doktor Ateş Hekimoğlu’nun maceralarını yeni sezonu ile Kanal D’de izlemeye devam edebileceğiz.

İstanbul Valide Atik Eğitim ve Araştırma Hastanesi doktoru Ateş Hekimoğlu dizide kendine özel tıbbi yöntemleri ile herkes tarafından sevilmiş ve acaba bir sonraki bölümde ne yapacak düşüncesini çoğu izleyicinin kafasında uyandırmayı başarmıştı. Her hastalığa ve rahatsızlığa bir bulmaca ya da dedektif edası ile yaklaşan Hekimoğlu tıbbi müdahaleleri ile ünlü.

Karga Seven Pictures yapımcılığında Neşe Şen’in kalemi ile ve Hülya Gezer’in yönetmen koltuğunda oturması ile ortaya çıkan dizi ilgi odağı olmuştu. Ana karakterleri canlandıran Timuçin Esen, Ebru Özkan, Okan Yalabık, Aytaç Şaşmaz, Kaan Yıldırım ve Damla Colbay gibi isimler dizinin değişilmez taşlarıydı. Pandemi sebebi ile yarıda kalan dizinin yeni set tarihi 20 Temmuz olarak duyuruldu.