İnternetten anında gelir belgesiz kredi veren bankalar hangileridir?

İnternetten anında gelir belgesiz kredi veren bankalar hangileridir?

Gelir belgesiz kredi veren bankalar (50.000 TL Limit) var mı? Çalışmayan veya düzenli geliri olmayan vatandaşlar, gelir belgesi olmadan kredi alıp alamayacaklarını merak ediyor. Bazı bankalar gelir belgesiz kredi vermektedir ve kredi için farklı şartlar aramaktadır. Bu şartlar ve hangi bankaların gelir belgesiz kredi verdiği araştırılıyor.

Gelir Belgesiz Kredi Veren Banka Var Mı?

Bankaların çoğu kredi verirken gelir belgesi istemektedir. Çalışmayan veya düzenli geliri olmayan kredi çekmek isteyen vatandaşlar gelir belgesi olmadan kredi alıp alamayacaklarını merak ediyor. Gelir belgesiz ve kefilsiz kredi veren bankalar bulunmaktadır. Bu bankalar şunlardır: Ziraat Bankası, Odeabank, TEB, Enpara, Finansbank.

Ayrıca bu bankalara kredi başvurusunu intenet üzerinden kolayca yapabilirsiniz. Bankaların intenet bankacılığına giriniz ve istediğiniz kredi için kolayca başvuru yapın. Şubelere gerek kalmadan ve gelir belgesi vermeden kolay bir şekilde başvurunuzu yapabilirsiniz. Bankacılık işlemleri de teknolojinin gelişmesi ile birlikte gelişmiştir ve müşterilere pek çok kolaylık sağlamaktadır. Bununla da kalmamakta SMS yolu ile de kredi başvurusu yapılabilmektedir.

Ayrıca intenet üzerinden yapacağınız krediler için uygulanan faiz oranı oldukça düşüktür. Uygun vade seçeneği ile birlikte almak istediğiniz krediye başvuru yapabilirsiniz. Bankalar gelir belgesine bakmamaktadır ancak kredi notunuza bakmaktadır. Kredi notunuz yüksek ise banka size krediyi verecektir. Kredi notu yüksek olanlardan gelir belgesi ya da kefil istenmemektedir. Ancak kredi notunuz düşük ise kredi almanız biraz zorlaşmaktadır. Bu durumda sizden gelir belgesi veya kefil istenir.

Gelir Belgesiz İhtiyaç Kredisi

Düzenli geliri olmayanların kredi almasını sağlayan bankalar mevcuttur. Bu bankalar özellikle kredi başvurularını intenet üzerinden almaktadır. Bu bankalardan kredi almak istiyorsanız kredi notunuzun yüksek olması gerekmektedir. bankalar gelir belgesine bakmaz ancak kredi notunuza bakar. Kredi başvurunuzu mobil uygulamalardan, intenet bankacılığından ya da SMS yollayarak yapabilirsiniz. Başvurunuz değerlendirildikten sonra size olumlu ya da olumsuz cevap gelecektir.

Bankalardan kredi almak için şubeye gitmeniz gerekmemektedir. İntenet üzerinden kolay bir şekilde gelir belgesi olmadan başvuru yapabilirsiniz. Başvurunuz onaylandıktan sonra paranızı hesabınızdan ATM kullanarak çekebilirsiniz.

İntenet Üzerinden Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

İlk olarak bankanın uygulamasını yüklemeli veya resmi intenet sitesi üzerinden giriş yapmalısınız. Banka şubelerine gitmeden kolay bir şekilde kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bu işlemi gerçekleştirmek için kredi çekeceğiniz bankanın müşterisi olmanız gerekmektedir. İntenet üzerinden hesabınıza giriş yaptıktan sonra kredi başvurusunu yapabilirsiniz. Dilediğiniz krediye başvuru formunu eksiksiz ve doğru şekilde tamamlayarak başvurabilirsiniz. Başvurunuz onaylandıktan sonra size bilgilendirme yapılacaktır.

İntenet üzerinden bu şekilde kolayca kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Müşterisi olduğunuz bankadan kredi almak ilk tercihiniz olmalıdır. Müşterisi olduğunuz bankadan kredi başvurusu yapmak daha kolaydır ve kredi notunuz da yüksek ise kredi başvurunuz olumlu sonuçlanacaktır. Bankalar 50.000 TL ye kadar kredi imkanı tanımaktadır. Bu krediler ihtiyaç kredisi adı altında verilmektedir.

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar

-Akbank,

-Nkolay,

-Enpara,

-Odeabank,

-CEPTETEB.

Akbank, kamu çalışanlarına ve ev hanımlarına özel gelir belgesiz kredi imkanı sunmaktadır. Verilen kredinin en üst limiti 50.000 TL olarak belirlenmiştir. 48 ay vade seçeneği ve uygun faiz oranları mevcuttur.

Nkolay kredi gelir belgesi olmadan kredi veren bankalardan biridir ve 30.000 TL ye kadar kredi imkanı sunmaktadır. Enpara’da gelir belgesiz kredi vermektedir ve limiti 30.000 TL olarak belirlenmiştir. Gelir belgesi olmadan kredi veren bankalardan biri de Odeabank’tır ve 30.000 TL değerinde kredi vermektedir. TEB bankasının CEPTETEB intenet kredisi için de gelir belgesi gerekmemektedir ve belirlenen limit 30.000 TL’dir.

Çalışmayanlara ve düzenli geliri olmayanlara kredi veren bankaları bu şekilde sıralayabiliriz. Belirtilen bankalar gelir belgesi istememektedir ancak başvuran kişinin kredi notuna bakmaktadır. Kredi notu düşük olanların başvurusu onaylanmamaktadır. Kredi notu yüksek olanların başvuruları onaylanacaktır. Başvurular değerlendirildikten sonra müşterilere SMS yoluyla bilgilendirme yapılmaktadır.

Gelir belgesi olmasa bile tapusu kendi üzerine olan ve kira alan kişiler gelir belgesiz başvuru yapabilmektedir. Kendi üzerinde mal varlığı beyan ettiği zaman gelir belgesi olmadan kredi başvurusu yapılabilir. Ayrıca kefiliniz varsa da gelir belgeniz olmadan kredi başvurusu yapabilirsiniz. Kendi bankanızda otomatik ödeme talimatınız varsa da aynı şekilde gelir belgesiz kredi başvurusu yapmanız mümkün.

Ek geliriniz bulunuyorsa ancak düzenli bir çalışma hayatınız yoksa yine de kredi başvurusu yapmanız mümkün. Kirada eviniz varsa, ticari plakanız varsa veya şirket ortağı iseniz gelir belgeniz olmadan da kredi başvurusu yapabilirsiniz. Gelir belgesine bakmadan kredi veren bankalar vardır. Bankalar gelir belgesi istemez ancak farklı değerlendirmelerden geçersiniz. Değerlendirmenin sonucuna göre kredi verilir veya verilmez. Kredi notunuz yüksek ise kredi başvurunuzun olumlu sonuçlanacağı kesindir. Gelir belgesiz olsanız bile bankanın şartlarını sağlıyorsanız kredi başvurunuz onaylanır. Bazı bankalar ipotekli kredi seçeneği de sunmaktadır. Ziraat Bankası ve Vakıfbank’a önek verebiliriz. İpotek ettirerek de kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bankaların değerlendirme aşaması tamamlandıktan sonra başvurunuz onaylanırsa, krediniz anında hesabınıza yatırılacaktır.