İNG Bank faizsiz masrafsız 30.000 TL ihtiyaç kredisi

İNG Bank faizsiz masrafsız 30.000 TL ihtiyaç kredisi

ING Bank faizsiz ve dosya masrafsız yeni ihtiyaç kredisi kampanyasını açıkladı. Banka belirlediği müşterilerine 3 bin TL'ye kadar faizsiz ihtiyaç kredisi verecek.

ING yeni bir ihtiyaç kredisi kampanyasını açıkladı. Banka yeni açıkladığı kredi kampanyasında dosya masrafı olmadan ihtiyaç kredisi verecek. Yeni ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında ilk etapta 12 ay vade ve 3 bin TL kredi faizsiz olarak öğretmen, akademisyen ve sağlık çalışanlarına verilecek. ING bu kredinin üst limitini 3 bin TL olarak belirledi.

ING Faizsiz İhtiyaç Kredisi

ING faizsiz olarak sunduğu bu kredi kampanyasına öğretmen, akademisyen ve sağlık çalışanları başvuru yapabilecek. Banka kredi için 12 ay vade imkanı sağlarken en fazla 3 bin TL kredi alınabilecek. Sigorta ve dosya masrafı olmadan alınan bu ihtiyaç kredisi için ING şubeleri, intenet bankacılığı ve mobil uygulama üzerinden başvuru yapılabilecek.

3 bin TL ihtiyaç kredisinde daha fazla vade alacak kişilere yüzde 0,79 faiz uygulanacak. Bu kredi kampanyasından yararlanacak ING müşterileri 12 ay vade için ayda 250 TL taksit ödemesi yapacak.