İhtiyaç kredisi veren bankalar hangileridir? Uygun faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi sunan bankalar

İhtiyaç kredisi veren bankalar hangileridir? Uygun faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi sunan bankalar

İnsanların acil nakit ihtiyaçları olabilmektedir. Bankalar ,insanların acil nakit ihtiyacını sağlayabileceği ihtiyaç kredileri sunmaktadır. Vatandaşlar en uygun ihtiyaç kredisi veren bankaları araştırmaktadır. İhtiyaç kredisi veren bankalar hangileridir? Bu haberimizde uygun faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi sunan bankaları sizler için derledik. İşte uygun faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi veren bankalar...

Nakit ihtiyacı hemen hemen herkes için geçerli oluyor. Çeşitli ihtiyaçlardan dolayı vatandaşların acil nakite ihtiyaçları olmaktadır. Bankalar,bu konuda insanlara ihtiyaç kredisi desteği verebilmektedir. İhtiyaç kredileri bankadan bankaya değişir. Peki,hangi banka ne kadar faizle ihtiyaç desteği sağlamaktadır?

İhtiyaç kredisi veren bankalar hangileridir? Uygun faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi sunan bankalar

İhtiyaç kredileri

  • ING BANK : banka 3 ay ertelemeli 10 bin TL ihtiyaç kredisi desteği sağlamaktadır. Bu kredi için %1,35 faiz oranı ve aylık 369 TL taksit imkanı sunuyor.
  • Garanti BBVA: Bu banka yaz kredisi başlığı altında vatandaşlara 10 bin TL krediyi %1,91 faiz oranıyla sunmaktadır. 410,96 TL taksit imkanı da sağlamaktadır.
  • Vakıfbank : Bu banka ihtiyaç kredisi olarak 10 bin TL krediyi %1,59 faiz oranıyla sunmaktadır. 386,56 TL taksit imkanı da sağlıyor.
  • Ziraat Bankası: Bu banka tüketici kredisi başlığı altında 10 bin TL krediyi %1,59 faiz oranıyla sunmaktadır. 386,56 TL aylık taksit imkanı da sağlıyor.
  • Halkbank : Hızlı kredi olarak vatandaşa 10 bin TL krediyi %1,63 faiz oranıyla sunmaktadır. Bu kredi için 386,56 TL gibi aylık taksit ödeme imkanı da bulunmaktadır.
  • Enpara.com: Masrafsız kredi başlığı altında 10 bin TL krediyi %1,71 faiz oranıyla vatandaşa sunmaktadır. 395,61 TL aylık taksitle ödeme imkanı bulunuyor.
  • İş bankası : İhtiyaç kredisi başlığı altında 10 bin TL krediyi %1,60 faiz oranıyla sunmaktadır. Kredinin aylık taksit ödemesi 387,31 TL’dir.
  • Yapı Kredi : Bu banka 10 bin TL krediyi 3 ay ertelemeli imkanı ile sunuyor. Kredinin faiz oranı %1,79 olarak sunuldu. Kredinin aylık taksiti 478,34 TL’dir.
  • Denizbank : İhtiyaç kredisi başlığı altında vatandaşlara 10 bin TL krediyi %1,75 faiz oranıyla sunuyor. Kredinin aylık taksit tutarı 398,66 TL’dir.