Hoşgeldin faizi yüksek oranlı veren bankalar

Hoşgeldin faizi yüksek oranlı veren bankalar

Bankalar, vadeli mevduat hesap müşterilerini arttırmak adına yüksek oranlı hoş geldin faizi uygulamaktadırlar. Siz de mevduat hesabı açtırmak istiyorsanız, bu bankalara başvurabilirsiniz.

Vadeli mevduat hesapları, bankalar tarafından bireysel müşterilere sunulan bir tasarruf hizmetidir. Müşteriler vadeli mevduat hesabı açtırarak, bir birikim oluşturmaya başlarlar. Bu hesaptaki para, belirli bir vade süresince bankanın uygulamakta olduğu faiz oranı ile artış gösterir. Bazı vadeli mevduat hesaplarında vade süresi boyunca para çıkışı yapılamazken, kimilerinde ise faiz günlük olarak uygulandığından, istendiği gibi para giriş ve çıkışı yapılabilmektedir.

Bankalarda açtırılan vadeli mevduat hesapları istenirse diğer para birimleri ile de işletilebilir. Bu sayede kişi hem kur farklarından hem de faiz oranından faydalanarak parasını arttırabilir. Bunun için yapılması gereken ise bankaya hesap açtırırken ilgili yabancı para biriminde hesap açtırmak istenildiğinin bildirilmesi ve başvurunun buna göre yapılmasıdır. Kişi eğer banka bu hizmeti veriyorsa mobil bankacılık hizmeti aracılığı ile para dönüşümünü de anlık olarak yapabilmektedir. Bu hizmet ayrıcalığı ile anlık olarak paranın arttırılabilmesi de mümkündür.

Son yıllarda bankacılık alanındaki düzenlemeler sonrasında bankaların yüksek ölçüde müşteri kaybı yaşaması nedeni ile bankalar birçok kampanyayı uygulamaya başlamışlardır. Bu kapsamda vadeli mevduat hesapları için hoş geldin faizi uygulaması ile müşteriler yüksek faiz oranları ile hesap açtırmaya davet edilmektedir.

HOŞ GELDİN FAİZİ UYGULAYAN BANKALAR

ING BANK: ING Bank, e-Turuncu hesap aracılığı ile müşterilerine paralarını kısa sürede arttırabilme olanağı sağlamaktadır. Dijital bankacılık aracılığı ile yönetilen hesabı açtıranlara ilk 60 gün boyunca %12,5 oranında faiz oranı uygulanmaktadır. Üstelik bu hesapta faiz günlük olarak işlediğinden, istendiği zaman para giriş ve çıkışı yapılabilmektedir. Siz de ingbank hoşgeldin faizi aracılığı ile paranızı e-Turuncu hesapta değerlendirebilirsiniz.

AKBANK: Akbank, Direkt Hesap kullanıcılarına %11.75 tanışma faiziyle merhaba demektedir. Direkt hesapta bu faiz oranını avantajından ilk 30 gün süre boyunca faydalanırsınız ve daha sonra ise uygulanacak olan yıllık faiz oranı %9'dur. Önek olarak tanışma faizi ile 31 gün boyunca Akbank'ta değerlenecek olan 20 bin TL tutarındaki yatırımınız, 31 gün sonunda 169 TL getiri sağlayacaktır.

Şimdi siz de elinizdeki nakit aracılığı ile birikim yapmak istiyorsanız hoş geldin faizi uygulayan bankalar aracılığı ile paranızı çoğaltabilirsiniz.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.