Halkbank Memur, işçi ve emeklilere özel kredi düşük ve ertelemeli kredi kampanyası

Halkbank Memur, işçi ve emeklilere özel kredi düşük ve ertelemeli kredi kampanyası

Halkbak'tan 3'lü kredi paketi. İşçilere, emekli bireylere ve kamu personeline ait kişinin isteğine bağlı kredi imkanları.

Halkbank cephesinden teklif edilen kolay ödemeli kredi paketlerinin emekli, memur ve işçiler için oldukça kolaylık sağlaması bekleniyor. Nakite sıkışan bireyler 3’lü paket kampanyasında kredilerden yararlanabiliyorlar.

Emekliler, memurlar ya da işçiler için, Halkbank’ın çıkardığı kolay ödemeli kredi paketleri büyük rahatlık sağlıyor. Nakit paraya kavuşmak isteyen insanlar 3’lü paket bünyesindeki kredilerden yararlanmakta özgür. Halkbank tarafından çıkarılan bu yeni pakette kolaylıkla ödeme durumu da söz konusu. İnsanların kafası ise alınan bu kredilerin faiz oranları hakkında karışık. Halkbank’ın 3’lü kredi paketine ait detaylar şu şekilde;

Tüm Dünya’da yaşanan Covid-19 (koronavirüs) salgının hemen ardından yeni normal adı altında insanlar tekrar işlerine döndüler. İşlerine dönmelerinin bir diğer sebebi de ülke ekonomilerinin herkes evde kaldığında gittikçe kötüleşmesi. Kamu bankaları ekonomiyi diri tutmak için insanlara ev, araba ve tatil için kredi seçenekleri önerdi. Nakite sıkışan insanlar da bu ihtiyaçlarını gidermek için kredilere başvurdular.

Halkbank 3’lü kredi paketleri

Emekliler, işçiler ve memurlara yönelik Halkbank cephesinden teklif edilen 3’lü kredi paketi imkanları konuşulmaya başlandı. Bu pakete yönelik memurlar için kamu personeline yönelik özel ihtiyaç kredisi, emekli bireyler adına mutlu emekli ihtiyaç kredisi, son olarak da işçilere yönelik özel sektör çalışanları adına özel ihtiyaç kredisi seçenekleri şu anda mevcut.

Halkbank mutlu emekli ihtiyaç kredisine kavuşmak adına maaşlarını Halkbank’tan çeken emekli olan insanlar için özel seçenekler teklif ediliyor. Halkbank’tan emekli maaşını çeken veya almaya söz veren insanlara %0.92’den başlayan faiz oranları ile bireye özel geri ödeme imkanlarıyla 10 bin Türk Lira’sına kadar 60 ay vadeli kredi seçenekleri mevcut.

Kamu personeline özel olarak kredi konusuna ilişkin memurlar adına Halkbank cephesinden yine özel kredi seçenekleri mevcut. Kredi seçeneğindeyse %0.98’den başlamak üzere 60 ay vadeli yine toplamda 10 bin Türk Lira’sına kadar nakde kavuşmak mümkün. Kamu personelleri bu kredileri tahsis fiyatını ödeyerek 30 günde %0.98 faiz oranı ile alabilirken tahsis oranı ödemeden almak isteyen insanlar için ise faiz oranı %1.03 olabiliyor.

Halkbank ihtiyaç kredisine yönelik sadece işçiler adına özel sektörde çalışan vatandaşlar için de kredi seçenekleri mevcut. Özel sektörde çalışan işçiler için kredi faiz oranları yine %0.98’den başlıyor. %0.98 faiz oranı ile birlikte özel sektörde çalışan işçiler de 10 bin Türk Lira’sına kadar kredi çekmekte özgürler. Eğer özel sektör çalışanları da tahsis fiyatını ödeyerek kullanacak ise faiz oranı %0.98 olarak kalırken tahsis oranını ödemeyen müşteriler kredilerden %1.03 faiz oranı ile yararlanabiliyorlar.

Halkbank cephesinden teklif edilen bu 3’lü kredi paketlerinde arzuya bağlı olarak kredi seçenekleri değişebilir. Ödeme erteleme, aylık eşit taksit seçenekleri, artan veya azalan taksitler, 3 ayda bir kez eşit taksit ve serbest ödeme gibi durumlar kişinin kendi durumuna göre ödemesi söz konusu olabiliyor.