Gram altın ve çeyrek altın fiyatları güne nasıl başladı? 9 Temmuz Perşembe altın bugün kaç lira oldu?

Gram altın ve çeyrek altın fiyatları güne nasıl başladı? 9 Temmuz Perşembe altın bugün kaç lira oldu?

9 Temmuz Perşembe altın fiyatları, gram altın ve çeyrek altın fiyatlarında yaşanan son dakika gelişmeleri merak edilmeye başlandı. İşte 9 Temmuz 2020 Perşembe güncel altın fiyatları.

İçişleri Bakanlığı’nın düğün genelgesini yayınlamasını müteakip düğün yapma hazırlığında olan bireyler güncel altın fiyatları hakkında araştırma yapmaya başladılar. Normalleşme süreci için adımların atılmasıyla birlikte düğün sezonu da açılmış ve düğünlerde yakınlarına hediye takmak isteyen vatandaşlar çeyrek altın fiyatlarını merak ediyorlar.

9 Temmuz Perşembe altın ne kadar?

Çeyrek altın geçtiğimiz gün 645.33 TL’den işlem görürken, gram altın ise 393.61 TL’den işlem görmeye başladı. Cumhuriyet altınıysa 2.655 TL’den alıcı buldu.

Gram altın ne kadar?

Gram altın 395.62 TL’den işlem görürken, ons fiyatındaki düşüşe rağmen altın günü aynı fiyattan tamamladı. Yeni günde düşüş yaşayan altın gram fiyatı ise 395.72 seviyesinden işlem gördü.

9 Temmuz 2020 cumhuriyet altını ne kadar?

Cumhuriyet altını 2.655 TL’den satılıyor. Fed’in açıklamalarıyla hızlı bir şekilde dalgalanma eğilimi gösteren altının ons fiyatı 1.794.14 dolar bandında gerçekleşiyor.