En düşük faizle kredi kartı borcu kapatma kredisi veren bankalar

En düşük faizle kredi kartı borcu kapatma kredisi veren bankalar

Son zamanlarda pek çok banka düşük faiz oranlı kredi kampanyaları başlattı. Vatandaş bu bankaları araştırmakta ve kendisi için en uygun olan krediyi aramaktadır. İşte en düşük faizle kredi karıt borcu kapatma kredisi veren bankalar…

Son dönemlerde korona virüsün de etkisiyle ekonomik kriz yaşayan vatandaşın imdadına bankalar koştu. Borçlarının kapatmak isteyen vatandaş için ayrı bir borç kapatma kredisi çıkaran bankalar arasında QNB Finansbank en düşük faiz oranlarına sahip olmasıyla bir adım öne çıkıyor.

QNB Finansbank borç transfer kredisi detayları

QNB Finansbank’ın sağlamış olduğu borç kapma kredisi kapmayasının 60 ay vade özelliği bulunmaktadır. Buna ek olarak kredinin faiz oranı ise 0,84 oranında olup diğer bankalara göre daha düşüktür. Bir öneklendirme yapılacak olursa eğer 10.000 liralık kredi çekildiği taktirde kişi ayda 223 TL kredi ödemesi yapıyor.

Borç transfer kredisi alındığı taktirde vatandaş QNB Finansbank hesaplarından yapacakları para gönderme işlemleri için ilave bir ücret ödemeksizin işlemlerini gerçekleştiriyor. Borç kapatma kredisi başvuru ise Finansbank şubeleri ve SMS üzerinden gerçekleşmektedir.

0,84’lük faiz oranıyla borç transfer kredisi veren Finansbank’ın ek olarak kendi müşterisine özel yaptığı özel faiz oranlı ihtiyaç kredisi kampanyaları da bulunmaktadır. Borçlarını kapatma yolu arayan vatandaşın son zamanlarda yaygın olarak banka kredilerinin araştırdığı tespit edildi. Sizin veya çevrenizde bulunan kişilerin böyle bir borç kapatma kredisine ihtiyacı olması durumunda en düşük kredi veren banka olan QNB Finansbank’a yönlendirilmesi tavsiye edilir. Dönem koşullarında yapılan banka kampanyaları takip edilmeli ve kişi kendisine en uygun olan bankayı tercih ederek borçlarından kurtulabilir ve ihtiyaç kredisi çekebilir.