Doya Doya Moda yeni sezon yarışmacılarıı ve hayat hikayeleri

Doya Doya Moda yeni sezon yarışmacılarıı ve hayat hikayeleri

TV8 ekranlarında yayınlanan ve geniş bir izleyici kitlesine sahip olan Doya Doya Moda yarışmasının yeni sezonu başlıyor. Sevilen program Doya Doya Moda’nın yeni sezonunda yer alacak olan yarışmacılar ve hayat hikayeleri programın takipçileri tarafından merak ediliyor…

Geçtiğimiz sezon TV 8 ekranlarında yayınlanan ve oldukça geniş bir izleyici kitlesi tarafından sevilerek takip edilen Doya Doya Moda yarışması yeni sezonu ile ekranlardaki yerini almaya hazırlanıyor. Son olarak yeni sezon yarışmacıları belli olan moda programında kimlerin yer alacağı merak edilen konular arasında yer alıyor. Aşağıdaki bölümde Doya Doya Moda programında bu sezon şampiyon olmak için mücadele edecek olan yarışmacılar hakkındaki tüm ayrıntılar yer alıyor.

Aslı Adıyaman

22 yaşındaki Aslı Adıyaman evli ve bir çocuğu var. Aslen Adanalı olan Adıyaman herhangi bir meslek ile uğraşmıyor. Ev hanımlığı yapan Aslı 160 boyuna ve 77 kiloya sahip. Ayrıca kendisi yarışmada son derece iddialı olduğunu ve rakiplerinin kendisinden korkmaları gerektiğini söylüyor.

Aylin Tözün

Aylin Tözün 23 yaşında ve yarışmaya İstanbul’dan katılıyor. 170 boya ve 71 kiloya sahip olan Aylin 18 senedir profesyonel olarak dansçılık yaptığını ve spor yapmaktan hoşlandığını söylüyor.

Rabia Ağca

İddialı bir tarzı olduğunu söyleyen Rabia Ağca 21 yaşında ve 42 beden giyiyor. Yarışmanın ikinci sezonunda en iyi giyinenin kendisi olacağını ve yarışmadan şampiyon olarak ayrılacağını söyleyen Ağca 168 boya ve 75 kiloya sahip.

İmani Börteçine Dolar

Doya Doya Moda yarışmasına İstanbul’dan katılan İmani Dolar estetisyenlik mesleği ile uğraşıyor. 174 boya ve 81 kiloya sahip olan Dolar 42 beden giyiniyor. Diğer yarışmacılar gibi oldukça iddialı olduğunu ifade eden 23 yaşındaki Dolar kendini en yakın zamanda ispatlayacağını söylüyor.

Rümeysa Buyuran

22 yaşındaki genç yarışmacı 168 boya ve 95 kiloya sahip. Doya Doya Moda programına İstanbul’dan katılan Rümeysa 46 beden giyiniyor. Tarzına çok güvendiğini ifade ediyor ve bulunduğu ortamlarda gözlerin onun üstünde olmasından hoşlandığını söylüyor.

Nur İşlek

170 boya ve 90 kiloya sahip olan Nur İşlek bir çocuğa annelik yaptığını ve 44-46 beden arasında giyindiğini ifade ediyor. Kapalı kadınları temsil etmek için yarışmaya katıldığını anlatan 22 yaşındaki İşlek şampiyon olmayı hedeflediğini de söylüyor.

Birben Dilan Coşkun

Bir pastane işleten ve bir organizasyon şirketine sahip olan 24 yaşındaki Birben Coşkun da yarışmanın iddialı isimleri arasında yer alıyor. 170 boya ve 82 kiloya sahip olan Birben 42-44 beden arası giyiniyor. Ayrıca Birben ona göre modanın insanın kendini ve bedenini tanıyarak en güzel şekilde ifade edebilmesi anlamına geldiğini ve dolabında asla olmaz dediği parçanın basenlerini kapatan uzun ceketleri olduğunu da anlatıyor.