Doya Doya Moda Birben Coşkun kimdir? Birben Coşkun kaç yaşında ve nereli?

Doya Doya Moda Birben Coşkun kimdir? Birben Coşkun kaç yaşında ve nereli?

TV 8 ekranlarının sevilen moda programı Doya Doya Moda’nın ikinci sezonunda birbirinden renkli isimler karşımıza çıkıyor. Son olarak yarışmaya katıldığı öğrenilen Birben Coşkun ile ilgili araştırmalar başladı…

TV 8 ekranlarında yayınlanan ve ilk sezonunda milyonlarca kişi tarafından ilgiyle takip edilen Doya Doya Moda programının ikinci sezonu ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Yeni yarışmacılar ile izleyicilere keyifli görüntüler vermeye hazırlanan Doya Doya Moda programında karşımıza çıkan isimlerden bir tanesi de Birben Coşkun oldu. Programın yeni sezonunda yer alacak olan isimlerden biri olan Birben Coşkun izleyiciler tarafından araştırılmaya başlandı.

Doya Doya Moda Birben Coşkun Kimdir?

Birben Coşkun 24 yaşındadır. Aslen İzmirli olan Coşkun, Dokuz Eylül Üniversitesi Ekonometri bölümünden mezun olmuştur. Bir organizasyon firmasının sahibi olan Coşkun diğer yandan da butik bir pastane işletmektedir. Pembe renge ayrı bir ilgi duymakta ve damarına basıldığında adeta bir cadıya dönüştüğünü söylemektedir. Birben Coşkun’un evli olup olmadığı konusunda bir bilgi bulunmuyor. Kendisi sosyal medya üzerinde @birbencoskn adresini kullanıyor. İnstagram’da 40K takipçisi olan Coşkun ata binmeye ve fotoğraf çekilmeye bayılıyor.