Dolar fiyatları yükselecek mi? 9 Temmuz Perşembe Dolar ve Euro kuru bugün kaç tl?

Dolar fiyatları yükselecek mi? 9 Temmuz Perşembe Dolar ve Euro kuru bugün kaç tl?

9 Temmuz Perşembe Dolar ve Euro kuru hakkında araştırma yapan binlerce kişi merakla dolar fiyatlarındaki yükselişi merak ediyor. Euro ve dolar kurundaki son durum ve merak edilenler ortaya çıktı.

Koronavirüs nedeniyle global piyasalardaki durgunluk döviz kurlarının da etkilenmesine neden oldu. Dolar yatırımı yapmayı planlayan kişiler doların yükselip yükselmeyeceğini merak etmeye başladılar. Dolar birikimi yapmakta olan vatandaşların da en çok merak ettiği konu başlıkları içerisinde doların son durumu yer alıyor.

9 Temmuz Perşembe dolar kuru

Son dönemlerdeki yüksek hareketliliğiyle dikkatleri çeken dolar, yatırımcıları da meraklandırıyor. Geçtiğimiz gün Türkiye’de 6.8770 TL bandında kapatan dolar güne düşük seviyelerden başlamıştı. Dolar gün içinde 6,8830 ila 6,8850 bandında bulaştı.

Bugün dolar kaç TL?

9 Temmuz Perşembe günü dolar 6,90 TL bandında işlem görürken, Euro 7,80 TL’den işlem görmektedir.

Dünya piyasasını etkileyen coronavirüs nedeniyle sektörler durma noktasına geldi ve bu durum dövizin yükselmesine neden oldu. ABD ekonomisi, global ekonomi trendleri, FED kararları ve daha pek çok karar dövizin yükselmesine sebep olabiliyor.