Dark dizisinin 3. sezonu ne zaman başlayacak?

Dark dizisinin 3. sezonu ne zaman başlayacak?

Netflix'in sevilen dizileri arasında yerini alan, farklı konusu ve zor bir dizi olarak adlandırılan Dark dizisinin 3. sezonu merak edilmeye devam ediyor. Pek çok Dark hayranı, Dark 3. sezon ne zaman başlayacak? sorusunu araştırılıyor.

Dünyanın en fazla izlenilen dizi platformlarından bir tanesi Netflix’in orijinal dizilerinden bir tanesi olan Dark dizisi ilk iki sezonu ile ciddi bir izleyici kitlesi kazanmış ve en sevilen diziler arasında yerini almıştı. Pek çok izleyici 2 sezonluk diziyi izledikten sonra Alman yapımı dizinin 3. Sezonunun ne zaman geleceğini araştırmaya başladı. Netflix tarafından yayınlanan 3. Sezon fragmanı sonrasında pek çok Dark hayranı mutlu oldu.

Dark dizisinin 3. sezonu ne zaman başlayacak?

Alman yapımlı olan Dark dizisinin bu kadar sevilmesinin sebebi olarak akıl almaz hikayesi ve kaliteli çekimleri gösterilirken Netflix’in en önemli dizileri arasında yerini aldı. Dark dizisinin gündemde bu kadar yer bulması sonrasında pek çok kişi dizinin eski sezonlarını izlemeye başladı ve karantina günlerinin en fazla izlenen dizilerinden bir tanesi haline geldi.

Dark 3. Sezon fragmanı yayınlandı mı?

3. sezonu merakla beklenen Dark dizisinin fragmanı 11 Haziran tarihinde Netflix üzerinden yayınlandı. “Her son aslında bir başlangıçtır. Her başlangıç da bir son. Dark döngüsü 27 Haziran'da tamamlanıyor.” İfadeleri ile paylaşılan fragman sonrasında 3. Sezonun ilk 2 sezondaki soruların cevabı niteliğinde olacak.

Dark dizisi 3. Sezon ne zaman yayınlanacak?

Netflix tarafından yapılan açıklamalara göre Dark dizisinin 3. Sezonu 27 Haziran tarihinde tüm bölümleri ile paylaşılacak. Dizinin 3. Sezonunu merakla bekleyen Dark hayranları 27 Haziran tarihini iple çekiyor.

3. sezon kaç bölüm olacak?

Dark’ın 1. Sezonu 10 bölümden oluşurken ikinci sezon için beklentiler 10 bölüm olmasını gösterirken 2. Sezon 8 bölümden oluşmaktadır. 3. Sezon için dizi hayranları yine 10 bölüm isterken kaç bölüm olacağı ile ilgili herhangi bir bilgi bulunmuyor. Yapılan açıklamalarda en az 8 bölüm en fazla 10 bölüm olacağı düşünülüyor.

Dark dizi konusu nedir?

Konusu itibari ile izleyenlerin kafasında daha fazla soru oluşturan ve ilk seferde anlamalarına izin vermeyen bir dizilerden bir tanesi olan Dark, izleyicilerini de bu özelliği sayesinde kendine bağlamaktadır. Bir diğer Netflix yapımı Stranger Things dizisi ile benzerlikleri fazlaca bulunan Dark dizisinin bölümleri ve konu işleyişi zamanla iyice karmaşık hale geliyor. Dizinin adının Dark olduğu gibi bölümlerin atmosferi için de karanlık bir tema tercih edilmiş durumda.

Dizi konu olarak 4 ailenin kendi aralarında ki maceralarını ve karmaşık ilişkilerini konu almaktadır. 4 ailenin 3 ayrı neslini içerisine alan dizinin olay örgüsü ve farklı yıllarda geçen olayların anlatılması dizinin karmaşıklığını iyice gösteriyor.

Dark dizisi oyuncu kadrosu

Louis Hofmann (Jonas), Lisa Vicari (Martha), Maja Schöne (Hannah), Jördis Triebel (Katharina), Oliver Masucci (Ulrich), Andreas Pietschmann (The Stranger) ve Karoline Eichhon (Charlotte) isimleri dizinin kadrosunda bulunurken zamansal geçişlerde karakterlerin hikayeleri ve özelliklerinin değişmesinden dolayı pek çok Dark hayranı dizi karakterleri ile sık sık tablolar oluşturarak kafa karışıklığı giderilmeye çalışıyor.