Çok puan kazandıran kredi kartları 2020

Çok puan kazandıran kredi kartları 2020

Günümüzde internet alışverişleri ve mağazalarda nakit para yerine kredi kartları kullandırılmaktadır. 2020 yılında en çok para puan kazandıran avantajlı kredi kartlarını içeriğimizde derledik.

Gündelik yaşantıda artık nakit para yerine kredi kartları büyük bir sıklıkla kullanılıyor. Kullanım alanı genişleyen kredi kartlarıyla insanlar kredi kartları kullanır ve bazı avantajlardan bahsedilirse intenet üzerinden alışveriş yapan kişiler kredi kartları ile taksit olanağı sahibi olabiliyor.

Avantajlı kredi kartları hangileridir?

Kredi kartlarıyla müşterilere kullandırılan limit çerçevesinde verilen para puanlar bulunuyor. Bankanın anlaşmalı noktalarındaki kredi kartlarını kullanarak ekstra puan kazanabilirsiniz. Para puanlarınız belirli bir limite yükselmesi halinde bu puanları alışverişlerde kullanabilirsiniz.

Bazı bankalarda kredi kartıyla yapacağınız fatura ödediğiniz takdirde ekstra para puanlara sahip olabilirsiniz. Öte yandan seyahat eden müşteriler ise çıkarttıkları kartlarla harcamaları oranında hediyelerin sahibi olabiliyor.

Akbank

Akbank Axess kredi kartı müşterileri para puan kazanabiliyorlar. Müşterilere 500 TL’ye kadar para puan kazanma olanağı sağlanıyor. Verilen harcama limitini 12 ay kullanır ve harcama limitine göre 50 TL, 100 TL, 200 TL ve 500 TL gibi 4 farklı para puan içerisinden tercihte bulunabilirsiniz.

Kampanya çerçevesinde yeni otomatik ödeme talimatı verirseniz 100 TL’ye kadar para puan kazanabilirsiniz. Bankaya vereceğiniz bir otomatik ödeme talimatına 15 TL, 3 otomatik ödeme talimatına 50 TL, 6 otomatik ödeme talimatına 100 TL para puan kazanılıyor.

Vakıfbank

Vakıfbank, müşterilerine en fazla puan kazandıran kamu bankaları içerisinde bulunuyor. Bankanın hayata geçirdiği kampanyalar çerçevesinde müşterilere yüksek tutarlarda para puan kazanabilme fırsatı sunuluyor. Pek çok arklı sektörde tek seferlik 100 TL ve sonrasındaki 100 TL ve üzeri alışverişlere 10 TL ve toplamda 100 TL para puan verilmektedir.

2020 TL ve üzerindeki oto lastik, servis ve yedek parça harcamaları Vakıfbank World Card ile 100 TL Worldpuan olanağı sağlanmaktadır. Buna göre 12 ay harcama sözüne;

500 TL’ye 40 TL,

1000 TL’ye 75 TL,

1500 TL’ye 100 TL,

2000 TL’ye 150 TL puan kazandırıyor.

Garanti BBVA Flexi Kart

Garanti Bankası’nda 1 bonusun 1 TL’ye eşit olduğu para puan kampanyası uygulanmaktadır. Puanınızı biriktirip anlaşmaları mağazalar üzerinden alışveriş yapabilirsiniz. Öte yandan ödeme sorunu yaşamanız halindeyse taksitlerinizi bir sonraki aya erteleyebilirsiniz. 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde para puan kazanabilirsiniz.

Yapı Kredi World Card

Yapı Kredi World Card ile yapacağınız alışverişlerle taksit olanağından faydalanabilirsiniz. Kredi kartı kullandığınızda bankayla anlaşmalı işyerine başvuruda bulunabilir, indirimlerden faydalanabilirsiniz. Yapmış olduğunuz alışverişlerle kazanacağınız puanlarla bedava alışveriş yapabilirsiniz.

Yapı Kredi World Card Gold ile yapmış olduğunuz mobil harcamalarla 25 TL worldpuan ve otomatik ödeme talimatı üzerine 60 TL’ye kadar worldpuan olanağı tanınmaktadır.