Çatı Katı Aşk dizisi nerede çekiliyor? Çatı Kat Aşk dizisi konusu ve çekim yeri

Çatı Katı Aşk dizisi nerede çekiliyor? Çatı Kat Aşk dizisi konusu ve çekim yeri

Kanal D ekranlarının yaz dizisi olacak ve büyük bir iddia ile sezona başlayacak olan Çatı Katı Aşk dizisinin konusu ve nerede çekildiği merak ediliyor. Pek çok kişi Çatı Katı Aşk dizisi nerede çekiliyor? sorusunu araştırıyor.

Kanal D ekranlarında yaz sezonu için hazırlanan ve 9 Temmuz ile ekranlarda yerini alacak olan Çatı Katı Aşk dizisi gerek nerede çekildiği ile gerekse oyuncu kadrosu ile merak edilmeye devam ediyor.

Başrollerinde Furkan Andıç, Ezgi Şenler, Yiğit Kirazcı ve Nilay Denizci'nin olduğu Çatı KAtı Aşk dizisi yazın iddialı adaylarından bir tanesi olacağının sinyallerini vermiştir.

Çatı Katı Aşk dizisi çekimleri nerede yapılıyor?

Barış Yöş'ün yönetmenliğini yaptığı dizi İstanbul'da çekilmektedir. Dizinin yayınlanan fragmanlarında Darende isimli bir sokak tabelası görünürken mahalle sakinlerinin sıcak tavırları ve aile ortamının olması konunun dikkatleri üzerine çekmesine neden oldu.

Çatı Katı Aşk dizisinin konusu nedir?

Geniş bir aileye dahil olan 2 yabancı ile başlayan dizi, bu ailenin kendi aralarında ki sıcak ilişkilerini ve dayanışmalarını anlatmaktadır. Ateş ve Yasemin'in bir yalanla bu ailenin içine girmeleri sonrasında gerek aşk gerekse yalan konularından dolayı karmaşık bir hal alacak dizi izleyenlere dostluğu, dayanışmayı ve sevgiyi göstermektedir.

Karakterlerin birbirlerinin tamamı ile zıt olduğu farklı kültürler, farklı sosyal sınıflardan olan Ateş, Ayşen, Demir ve Yasemin'in hem dostluklarına hem de aşkları için ailelerini bile karşılarına almalarını konu almaktadır. İşler bu gençler için bu kadar zor olurken onlar sıcak aile bağı ve aşkları ile olayları halletmeye çalışacaklar.