Bir Zamanlar Çukurova dizisi yeni sezonda devam edecek mi? ATV Bir Zamanlar Çukurova çekimlere başlayacağı tarih belli oldu!

Bir Zamanlar Çukurova dizisi yeni sezonda devam edecek mi? ATV Bir Zamanlar Çukurova çekimlere başlayacağı tarih belli oldu!

ATV'nin sevilen dizilerinden Bir Zamanlar Çukurova yeni sezon hazırlıklarına başladı. Yeni sezonda kaldığı yerden devam edecek dizinin çekimlerine başlanması gereken tarih kararlaştırıldı.

Yayınlandığı günden itibaren izleyicilerden tam not alan dizi Bir Zamanlar Çukurova’nın yeni sezona hazırlıkları sürüyor. Birbirinden ünlü isimleri bünyesinde bulunduran yapım izleyiciler tarafından sevilerek takip ediliyor. Kadrosunda Murat Ünalmış, Vahide Perçin, Hilal Altınbilek ve Uğur Güneş gibi isimleri bulunduran dizinin daha önce alınan karar ile yeni sezonda da devam etmesi kararlaştırılmıştı.

ATV’nin sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova’nın çekimleri ne zaman başlayacak?

Tims&B yapımı olan Bir Zamanlar Çukurova yaşanılan pandemi süreci ile birlikte erken bir sezon finali yapmıştı. Normalleşme süreci ile birlikte yeni sezon hazırlıklarına başlayan dizi ekibi Murat Saraçoğlu yönetmenliğinde yeni bölümlerin çekimine başlamaya hazırlanıyor. Eylül’de yeni bölümleri ile ekrana gelmesi planlanan dizinin çekimlerinin başlangıç tarihi ise 5 Ağustos olarak açıklandı.