Bankaların 70000 TL borç kapatma ve transfer kredisi kampanyaları

Bankaların 70000 TL borç kapatma ve transfer kredisi kampanyaları

Kredi kartı yada kredi borcu olan kişiler için bazı bankalar tarafından borç kapatma ve transfer kredisi kampanyaları hayata geçirildi. Bu bankalar borç kapatma kredisi kapsamında 70 bin TL'ye kadar kredi desteği sağlamaktadır.

Kredi veya kredi kartı kullanıcıları taksit ödemelerini aksattıklarında sıkıntıya düşmektedir. Bazı bankalar borçlu müşterilini bu durumdan kurtarmak için borç kapatma ve transfer kredisi kampanyalarını hayata geçirdi. Bu sayede borçlu konumunda olan kişiler yeni bir kredi ile eski borcunu kapatabilir ve yeni kredi borcunu belli şartlara göre ödeyebilir. Bu kampanyayı başlatan bankalar 70 bin TL’ye kadar kredi vermektedir. Ayrıca bu kredi için 3 ay ödemesiz 6 aya kadar vade imkanı sağlanmaktadır.

Borç kapatma ve transfer kredisi almak için bazı şartların sağlanmış olması gerekmektedir. Bankalar şartları yerine getirmeyen kişilere herhangi bir kredi vermemektedir. Bunun yanı sıra borç kapatma kredisinde kişi adına güncel olan borca yönelik kredi verilmektedir. Borç kapatma ve transfer kredisi veren bankalar arasında Halkbank, Şekerbank ve Burgan Bank 70 bin TL’ye kadar kedi vermektedir.

Şekerbank Borç Kapatma Kredisi

Şekerbank gerekli şartları sağlayan kişilere borçlarını kapatmaları için 70 bin TL’ye kadar kredi imkanı sağlamaktadır. Banka 70 bin TL’ye kadar olan kredi veya kredi kartı borçlarını bu kapsamda kapatmaktadır. Başvurular için en yakın Şekerbank şubesine gitmek gerekmektedir. Bu kredi konut ve araç kredilerini kapsamamaktadır.

Halkbank Borç Kapatma Kredisi

Başka bankalarda borçları olan kişiler bütün borçlarını Halkbank’ta toplayabilir. Bunun için Halkbank’a 60 ay vadeli borç kapatma kredisi için başvuru yapmak gerekmektedir. Banka 3 ay ertelemeli olacak şekilde 70 bin TL’ye kadar borç kapatma ve transfer kredisi vermektedir.

Burgan Bank Borç Kapatma Kredisi

Burgan Bank da borç kapatma ve transfer kredisi kapsamında 70 bin TL üst limitle borçları tek bir çatı altında toplamaktadır. Kredi başvuruları Burgan Bank şubelerinden alınmaktadır. Ayrıca bu kredi için 60 aya kadar vade sağlanmaktadır. 70 bin TL’den fazla kredi almak isteyen kişiler bankaya ipotek göstererek limitlerini yükseltebilir.