Atiye dizisi yeni sezon ne zaman başlayacak? Netflix Atiye  3. Sezon için çekimler başladı

Atiye dizisi yeni sezon ne zaman başlayacak? Netflix Atiye 3. Sezon için çekimler başladı

Netflix platformu üzerinde yayınlanan Türk yapımı dizilerden biri olan Atiye ilk sezonu ile izleyen herkesi büyülemeyi başarmıştı. Dizinin ilk sezonunda bu kadar başarılı olması ardından ikinci sezon da beklenmeye başlamıştı. Son olarak dizinin sevenlerini sevindirecek haber verildi…

Dünyanın en çok kullanıcı sayısına sahip dijital medya platformu Netflix üzerinde yayınlanan Türk yapımı dizilerden biri olan Atiye dizisiyle alakalı yeni bir gelişme yaşandı. Yayınlanan ilk sezonu ile izleyen herkesi kendine hayran bırakan Atiye dizisinin üçüncü ve final sezonu için start verildiği ifade edildi.

Çekimleri tamamlanan ikinci sezon bölümlerinin Eylül ayında yayınlanacağı ifade edilen Atiye dizisinin final sezonu için de onay verildi. Oyuncu kadrosunda Beren Saat, Mehmet Günsür, Metin Akdülger ve Melisa Şenolsun gibi önemli isimlerin yer aldığı dizinin üçüncü sezon çekimleri bugünden itibaren başladı. Çekimlerin bir bölümünün Kapadokya’da bir bölümünün ise Mardin’de gerçekleştirileceği ifade edildi.