Aşk101 devam dizisi Aşk102 ne zaman yayınlanacak? Netflix Aşk102 çekim provaları başladı

Aşk101 devam dizisi Aşk102 ne zaman yayınlanacak? Netflix Aşk102 çekim provaları başladı

Netflix'in Türk yapımı dizilerinden biri olan Aşk101 izleyici tarafından büyük bir ilgi toplamıştı. Yeni sezon onayını alan dizi hazırlıklara da başlamış durumda. Çıkıcak olan yeni sezonun isminin ise Aşk102 olacağı söylendi.

Dünyanın en büyük içerik üreticilerinden biri olan Netflix’in ülkemizde birçok kullanıcısı var. Netflix yabancı dizi ve filmler dışında bünyesinde Türk yapımlarını da bulundurmakta. Bu Türk yapımı olan dizlerden biri olan Aşk101, gerek konusu gerekse oyuncu kadrosu ile kullanıcıların dikkatini çekmişti. Kubilay Aka, Selahattin Paşalı, Kaan Urgancıoğlu, Pınar Deniz, Alina Boz, Mert Yazıcıoğlu ve Bade İşçil gibi oyuncuları kadrosun bulunan dizinin yeni sezon için çekimlere hazırlandıkları konuşuluyor.

Aynı oyuncu kadrosuyla yeni sezona devam edicek olan dizinin devam sezonunda adı Aşk102 olucak. Son dönemde izleyicilerin büyük ilgisini toplayan dizinin kosunu ise belalılar olarak anılan 4 lise öğrencisi ve onlara destek olmak isteyen sınıf temsilcisi arkadaşlarının okuldan atılmamak için çok sevdikleri hocalarının okuldan ayrılmasını engellemeye uğraşıyorlar. Okula yeni gelen basketbol koçunu öğretmenlerine aşık etmeye çalışan çocukların bu sırada kendilerininde aşk ve heyecanla tanışmasını izliyoruz.

Aşk102’nin hazırlıkları başladı

Henüz çıkış tarihi belli olmamakla beraber okuma provaları başlamış olan dizinin yeni sezonu için çekim hazırlıkları son hızıyla devam ediyor. Aşk102’nin yakın zamanda çekimlerinin başlayacağı söylenirken izleyici tarafındanda büyük bir ilgiyle bekleniyor.