Aşk Bir Rüya 145. bölüm fragmanı 14 Temmuz Salı

Aşk Bir Rüya 145. bölüm fragmanı 14 Temmuz Salı

En sevilen Hint dizilerinden biri olan Aşk Bir Rüya dizisinde heyecan devam ediyor. İzleyiciler dizinin yeni bölümünü iple çekiyor. Merakla beklenen 14 Temmuz Salı Aşk Bir Rüya 145. bölüm fragmanı yayınlandı.

Ülkemizde yayınlanan Hint dizisi Aşk Bir Rüya ilgiyle takip ediliyor. İzleyiciler dizinin yeni bölümlerini iple çekiyor. Sevilen dizinin 144. Bölümünde Bihaan katıldığı yarışmada neler yapacak merak konusu olmuş durumda. Bihaan’ın yanı sıra Thapki’de yarışmaya katıldı ve ikilinin neler yapacağını hep birlikte göreceğiz.

Aşk Bir Rüya 145. bölüm özeti

Dizinin bu bölümünde yarışmaya katılan Bihaan ve Thapki’yi zorlu bir süreç bekliyor. Bihaan Thapki’nin sağındaki, solundaki ve üstündeki elmaları bıçakla vurmaya çalışacak. Bihaan beklentileri boşa çıkarmayacak ve elmaları vuracak. İkilinin bu oyunun ardından yarışacakları oyun ise yalan makinesi olacak. Bihaan yalan makinesine bağlanır ve Kabir soruları sormaya başlar. Kabir daha önce ev yakıp yakmadığını sorar ve Bihaan hayır cevabına makine yeşil ışık yakar.

Ardından bir soru daha soran Kabir, Bihaan’a eski eşini sevip sevmediği sorar. Ortam duygusallaşır ve Bihaan sorunun ardından Thapki’ye bakar ve evet hala onu seviyorum diyerek cevap verir. Thapki ağlamaya başlar. Bihaan’ın duygusal cevabının ardından izleyiciler Bihaan’ı tebrik etmeye başlar. Bu sırada Thapki’yi odaya doğru gitmektedir. Bir anda ortaya Neha ve Sankara çıkar. İkilin amacı Thapki’yi öldürmektir. Ancak kalabalık yüzünden hemen yapamazlar. Bihaan Thapki’ye bakınır ve onu göremez. Dışarı çıkan Bihaan’a Kabir tarafından silah doğrultulur. Kabir düello yapmak ister ve Bihaan teklifi kabul eder.

Geri dönerler ve davul sesini dinlemeye başlarlar. Kabir bir anda dönüp ateş eder. Ancak Bihaan’ı vuramaz. Kabir Bihan’ın ateş etmediğini görür ve nedenini sorar. Bihaan, ateş ederse masum olmadığını kanıtlayamayacağını söyler. Bu sırada Sankara ve Neha Thapki’yi başka bir yere götürmeye çalışır ve Thapki’nin ellerini bağlar, etrafına gaz yağı döker. Thapki kendine gelir Sankara’nın başına vurarak onu bayıltır. Thapki Sankara’yı Pandey malikanesine getirir ve akvaryumun yanında bekler. Sankara uyandığında ise Thapki kendisine ne yapılanı Sankara’ya yapacağını söyler. Tam bu sırada Bihaan içeri girer onları görür. Thapki, Sankara’ya dönerek her şeyi anlatmasını ister.