11 Kasım 2020 Çarşamba 13:05
Anket doldurarak nasıl para kazanılır? Anket doldurarak para kazanabileceğiniz siteler hangisi?
Takip Et:

Anket Doldurarak Para Kazanmak Gerçek mi?

İntenet üzerinden para kazanmanın yolları giderek daha fazla ilgi görüyor. Bazı insanlar bu işi gerçekten gözlerinin ucuyla arar iken, bazıları para kazanma formülünü çoktan anladı bile. E-posta okuyarak, reklamları izleyerek, videoları izleyerek, anketleri kısa sürede tamamlayarak para kazanabileceğinizi hiç fark ettiniz mi? Hiç anket doldurarak para kazanmayı düşündünüz mü? Bir anketi doldurarak en iyi para kazanma sitesini arıyorsanız, anket aracılığıyla Paypal üzerinden belirli bir miktar para kazandığınızda çoğu sitenin paranızı hesabınıza göndereceğini ve bir Paypal hesabı açmanız gerekli olduğunuda unutmayın.

Anket Doldurarak Para Kazanmak Gerçek mi?

Sizin için araştırma yaptık ve dünyanın en iyi anket sitelerini belirledik. Aşağıda listelenen tüm şirketler ödeme yapar. Bu siteler, size nakit olarak veya PayPal aracılığıyla ödeme yapacak en iyi anket siteleridir. Anket sitesine abone olduğunuzda ayrı bir e-posta hesabı açmanızı tavsiye ederiz. Bu şekilde, normal e-posta adresiniz belirli şirketlerden gelen alakasız e-postalardan etkilenmeyecektir. Anket sitelerine üye olurken üyelik ücreti talep edenlerden uzak durmanız gerektiğini de belirtmekte fayda var.

Sizin için bir anket yaptık ve anketleri doldurmak için dünyanın en iyi yerlerini belirledik. Aşağıda listelenen tüm şirketler ödeme yapar. Bu web siteleri, nakit olarak veya PayPal ile ödeme yapabileceğiniz en iyi anket siteleridir. Anket sitelerine abone olurken ayrı bir e-posta hesabı kurmanızı tavsiye ederiz. Bu şekilde, belirli şirketlerden gelen alakasız e-postalar, normal e-posta adresinizi etkilemeyecektir. Anket sitelerine üye olurken üyelik ücreti isteyenlerden uzak durmanız gerektiğini de belirtmekte yarar vardır.

Myiyo Anket

Myiyo'da anketleri doldurarak anketlerden iyi bir gelir elde edebilirsiniz. Online anketleri doldurarak, en çok kazandıran site olan myiyo'yu tavsiye edebiliriz. Ücretsiz bir Myiyo üyesi olarak, katıldığınız her anket için puanlar kazanabilir ve ardından biriken puanları PayPal ya da banka hesabınıza ödeme yaparak nakde çevirebilirsiniz. Bunun için myiyo adresin girerek bilgi almanız mümkündür.  

Napolyon

Napolyon sitesine ücretsiz üye olan herkes, Napolyon'un web sitesinde anketleri doldurarak, web sitesinde yayınlanan kampanyaları arkadaşlarıyla paylaşarak ve NAP puanları kazanarak hediye çekleri, indirim kuponları, ayrıcalık ve sürpriz kuponları ve Napolyon puanlarını da kullanabilir.

InboxDollars

 

InboxDollars, çevrimiçi anketler aracılığıyla para kazanmanın en kolay yollarından birini sağlar. InboxDollars (Amazon'un hediye çeki sağlamadığı bazı siteler gibi) kullanıcılara doğrudan nakit ödeme yapar, bu nedenle çevrimiçi para kazanmak isteyenler için popüler bir araçtır. InboxDollars'ta video izleyerek, reklam izleyerek, oyun oynayarak, çevrimiçi alışveriş yaparak, web sitelerine göz atarak ve anket formlarını doldurarak para kazanabilirsiniz. Web sitesine kaydolduğunuzda, doğrudan 5 $ bonus alacaksınız. Bu sitedeki çeşitli görevlerden para kazanmaya başlayabilir ve ilk günden birçok görevi yerine getirebilirsiniz.

Kısacası, InboxDollars aslında yalnızca sıradan insanların tüm gün boyunca çevrimiçi yürüttüğü düzenli etkinliklere ihtiyaç duyar. Müşteri gibi davranmanızı gerektiren bu platform ile fazla bir şey yapmanıza gerek kalmadan telefonunuzdan, tabletinizden veya bilgisayarınızdan para kazanabilirsiniz.

Global test market

Global test market, karlı anket sitelerinden biridir. Global test marketinin bir üyesi olarak, her ankette ek gelir elde etme fırsatına sahip olacaksınız. Bu site diğer anket siteleriyle aynıdır. Web sitesine girdikten sonra, sürecin nasıl işlediğini ve nasıl para kazanılacağını gösteren bir video göreceksiniz. Web sitesinde ev alışverişinden restoran tasarımına, arabalardan teknolojiye kadar birçok anket bulabilirsiniz. 2014 verilerine göre global test marketi kullanıcılara 30 milyon ABD doları ödedi. Sanırım 2020 yılında bu rakamın yaklaşık 100 milyon ABD doları olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Toluna

Toluna, dünya çapında milyonlarca kullanıcısı olan çok popüler ve ücretsiz bir anket sitesidir. Siteye e-posta ve Facebook aracılığıyla kaydolduğunuzda, her ankette daha fazla gelir elde etme fırsatına sahipsiniz. Toluna web sitesi anketlere katılarak ödüller kazanmanızı sağlar. Bu sitelerdeki çevrimiçi hane anketlerine katılarak para kazanabilirsiniz, bu da her anket için ödeme yapmanızı garanti eder. Birçok anket sitesi gibi, Toluna'nın da bir puan sistemi vardır. Yani anketi tamamladıktan sonra puan kazanacaksınız ve bu puanları Amazon, iTunes veya Paypal üzerinden kazanabilirsiniz. 12 $ değerinde 60.000 puan topladıktan sonra, Paypal'dan hesabınıza para aktarabilirsiniz. Bununla birlikte, bir Amazon veya iTunes hediye kartı satın almak istediğinizde, sadece 500 puana ihtiyacınız var. Bu sayede site üzerinden 500 puan kazanarak "Çarkıfelek" gibi etkinliklere katılabilirsiniz.

Mobrog

Online olarak ücretli anketleri tamamlayarak ve katılarak, anket başına 1 Türk Lirası ila 7 Türk Lirası kazanabilirsiniz. Anketleri tamamlayarak daha fazla para kazanmak istiyorsanız, diğer anketleri de doldurmalısınız. Mobrog web sitesinin üyeleri, çevrimiçi anketler ve mobil anketler yapmak için ödeme yapmalıdır. Mobrog'daki çevrimiçi anketi doldurmak isteyenler, anketi düzenli olarak e-posta yoluyla kolayca doldurabilirler. Öte yandan, mobil anketler aracılığıyla, işletme sahibi MOBROG uygulamasını (iPhone veya Android) bir akıllı telefon aracılığıyla App Store'dan indirebilir, böylece telefon ekranındaki anket formunu kolayca doldurabilir.

Benderimki

Türk anket sitesi benderimki'de anketleri doldurarak kolayca para kazanabilirsiniz. Son yıllarda benderimki üzerinden yaptığınız her anketten 10 Türk Lirası kazanabilirsiniz Benderrimki şimdiden Google Play ve Apple'dan hediye çekleri aldı. Elbette, her anketin geliri, anketin türüne ve sorulan soruların niteliğine göre değişecektir, böylece gelir bilgilerini önceden alan anketleri doldurarak para kazanabilirsiniz.

Onepoll

Onepoll, kısa ve faydalı anketleriyle bilinir ve en eski anket yerlerinden biridir. Merkezi Birleşik Krallık'ta bulunan Onepoll, özellikle medya ve büyük markalar için anketler yürütmektedir. Diğer bir deyişle, Onepoll'daki anketi tamamlama olasılığınız diğer sitelere göre daha yüksektir. Her gün eklenen yararlı ve ilginç sınavları doldurmak için Onepoll sayfasını sürekli kontrol etmeniz gerekir. Çünkü Onepoll, anket bağlantısını kullanıcılarına e-posta yoluyla göndermeyecektir.

Gelir Paypal aracılığıyla nakit olarak ödenir, ancak kısa vadeli anketler her ankette düşük puanlarla sonuçlanır. Para çekmek için 50 $ limitine ulaşmalısınız. Bu nedenle, para çekmek için birçok anket doldurmanız gerekir. Bazı kullanıcılar, 45 dolar seviyesine yaklaştıkça anket sayısının keskin bir şekilde düştüğünü belirtti. Bu sorunu çözmenin en iyi yolu, arkadaşlarınızı tek puan oyu alan üye yaparak para çekme limitine ulaşmaktır. Öte yandan Onepoll kullanıcılarının web sitesinden ve sağladığı fırsatlardan oldukça memnun oldukları gözlemlenebilir.

Clixsense

Clixsense, İntenet'teki en yüksek ücretli anket sitesidir. Anketlere ek olarak, e-postaları, reklamları, ödevleri, alıntıları vb. Okuyarak. Clixsense, çeşitli şekillerde para kazanma fırsatları sağlar ve en iyi organize edilmiş ve güvenilir para yatırma sitesidir. Clixsense kullanarak intenette kolayca para kazanabilirsiniz, sektör uzun yıllardır piyasada. Toloka; Toloka web sitesine üye olun, her anketten para kazanabilirsiniz, site anketleri tamamlayarak ve işi basitleştirerek para kazanabilirsiniz. Tokala bir yandex ürünüdür. Basit şeyler yapmaya ve para kazanmaya devam edebilirsiniz.

Cashcrate

Cashcrate'e kayıt olduktan ve profilinize kendinizle ilgili bilgileri girdikten sonra, site 25 senti doğrudan hesabınıza yükleyecektir. Şu anda çoğu ABD vatandaşının yararına olan bu web sitesinde kazandığınız parayı çekmek için 20 ABD doları sınırına ulaşmanız gerekir.

CashCrate'e abone olduğunuzda, hemen hemen her gün e-posta adresinize 3 anket gönderilir. CashCrate ile ilgili anketler genellikle üçüncü şahıslar tarafından hazırlandığı için gelirinizin diğer sitelere göre daha yüksek olmasını bekleyebilirsiniz. Ancak bilgileriniz yine de üçüncü şahıslarla paylaşılmaktadır. Bu nedenle, birincil e-posta adresiniz yerine yeni bir e-posta adresi açmanızı öneririz. Anketi doldurmanın yanı sıra, markaların web sitelerine abone olmak için de ödeme yapması gerekiyor. Bu zaten CashCrate kullanıcıları için para kazanmanın ana yoludur. Web sitesine kayıt olduktan ve görüntüledikten sonra web sitesi tasarımı gibi konularda testleri tamamlayabilir, hediye çeki ve indirimler alabilirsiniz.

CashCrate ayrıca reklam videoları izleyerek ve oyun oynayarak para kazanma fırsatı da sağlar. Ek olarak, CashCrate ile arkadaş olduğunuzda, gelirlerinin% 20'sini alacaksınız. Arkadaşınız başka bir arkadaşını işe alırsa, üçüncü tarafın gelirinin% 10'unu alırsınız. Bu nedenle, gelirinizi en üst düzeye çıkarmak için CashCrate'i olabildiğince çok arkadaşınıza tavsiye edebilirsiniz.

Anketlio

Online anketlere katılarak para kazanmak ve hediye almak isteyenler anket sitelerine üye olarak anketlere katılarak para kazanabilirler. Surveylio web sitesinde anketleri tamamlamanın yanı sıra, kendi önerilerinize göre alt gruba ayrılmış kişiler tarafından tamamlanan anketlerden de para kazanabilirsiniz. Daha fazla para kazanmak isteyenler, anketler yoluyla bronz veya altın üyelerden birini ödeme yapan üye olarak seçerek bir ağ kurarak daha fazla para kazanıyor. Anketlio, anketler yoluyla para kazanmak isteyenler siteye göz atabilir.

Gfk Mobile Monitor

Yıllar boyunca, Türkiye'de GfK Mobile Monitor web sitesi anketlerini doldurmak para ve hediye getiriyor. Gfk Mobile Monitor, anketleri doldurarak ve saha araştırmaları yaparak gelir elde edilen sitelerden birisidir.

İPoll

Güçlü mobil uygulamaların (Android ve iOS) yardımıyla, iPoll'deki herhangi bir konumdan anketleri yanıtlayabilirsiniz. Kısa ve kullanışlı bir anket aracılığıyla iPoll, akıllı telefonlarında çok fazla zaman harcayan ve onu kara dönüştürmek isteyenler için mükemmeldir.

Swagbucks

Anketleri tamamlayarak ve diğer çevrimiçi görevleri gerçekleştirerek, PayPal aracılığıyla toplayabileceğiniz Swagbucks (önde gelen para kazanma sitelerinden biri) tarafından tamamlanan her görevde "Swag Puanları" kazanabilirsiniz. InboxDollars gibi, kaydolduğunuzda Swagbucks da 5 dolar üyelik bonusu sunar.

Swagbucks, oyun oynamak ve video izlemek gibi sürekli olarak yeni görevleri ortaya çıkardığı için hala popüler bir platformdur. Ayrıca markanın sağladığı link üzerinden Swagbucks'a web sitesi üzerinden alışveriş yaparak ekstra para kazanabilirsiniz.Sitenin temel amacı para kazanmaktır.Sadece yaklaşık 10 dakikalık anket doldurmanız yeterlidir. Başka bir deyişle, Amazon, Walmart, Nike vb. Bağlantılardan Swagbucks'ta alışveriş yaptığınızda, Swagbucks'tan da para kazanacaksınız. İntenet aramalarından para kazanmak için Swagbucks arama motorunu (Google'ın kendi Swagbucks arama motoru veya Safari) bile kullanabilirsiniz. Swagbucks arama motorunu her kullandığınızda, belirli puanlar toplarsınız.

Scrabble ve Wheel of Fortune gibi oyunlar oynayarak da az miktarda para kazanabilirsiniz. Swagbucks TV ise farklı konularda reklam, haber, eğlence ve sağlık videoları izleyerek para kazanma fırsatı sunuyor. Lütfen videoyu izleyerek 150'ye kadar ganimet puanı toplayabileceğinizi unutmayın. Bu ücretsiz üye sitesinde her gün yeni görevler ve farklı görevler olacak. Oldukça sağlam bir uygulamaya sahip olan Swagbucks'a arkadaşlarınızı kaydettiğinizde ekstra puan kazanacaksınız.

Zoombucks

Sektörde kurulan ilk şirketlerden biri kalite güvencesi ise, o zaman ilk Zoombucks! Çünkü Zoombucks, 1946'dan beri araştırma yapıyor. Dolayısıyla 100 yıla yakın geçmişe sahip bir araştırma şirketinden bahsediyoruz. Elbette, anket artık İntenet dünyasına taşındı. Zoombucks, ödeme yapması ve çeşitli anketler yapması kolay olan bir platformdur.

Panel Place

2020'nin en yüksek ücretli anket sitelerinden birisi olan Panel Place'de çeşitli anketler var. Panel Place, Toluna ve Valued Opinions tarafından yapılan anketleri de kabul etti ve kullanıcıları ve müşteri tabanları dünyanın her yerindedir. Ödeme, hediye çeki şeklinde veya Paypal üzerinden yapılır. Anketlere katılarak para kazanmak istiyorsanız, Panel Place gayet makuldür.

Opinon World Turkey

Anketleri sistem üzerinden tamamlamak için araştırma anketlerine kaydolup katılarak para kazanın. Fikirlerinizi anket doldurmaya dönüştürebilir ve siteye üye olarak dünya Türkiye'sini paylaşarak paylaşabilirsiniz. Opinon web sitesinin ücretsiz bir üyesi olarak, katıldığınız her anket için puan kazanabilir ve ardından biriken puanları Paypal veya banka hesabına ödeme yaparak nakde dönüştürebilirsiniz. Bunun için Opinon sitesini kontrol edebilir ve bilgi alabilirsiniz.

Prize Rebel

2020 yılında yayınlanan verilere göre 9 yıldır faaliyette olan Prize Rebel, bu dönemde üyelerine 9 milyon ABD doları ödeme yaptı. Üyelerin gerçek zamanlı gelirleri 24 saat içinde ana sayfalarında görüntülenecek ve bu tür anket sitelerinin “hileli” olduğunu düşünenlere gönderilecektir. Priest Rebel'da üyeleri, 100 puanı 1 dolara eşit olan günlük görevleri gerçekleştirerek puan toplayabilirler. Para belirli bir miktara ulaştığında ya hediye çeki olarak alınır ya da PayPal üzerinden ödenir. Üyelik seviyenize göre 24 saat içerisinde hesabınıza ödeme yapılacaktır.

Fikir Pazarı

Fikirpazarı anket doldurma sitesine üye olmak için hemen siteye kayıt olunuz, gerekli bilgileri girin ve ardından e-posta yoluyla hesabınızı etkinleştirmek için e-posta gelen kutunuza gidin. Kısa bir kayıt anketini doldurun ve anket yapmaya hazır olun. Fikirpazarı web sitesinin ücretsiz bir üyesi olarak, katıldığınız her anket için puan kazanabilir, ardından biriken puanları Paypal veya diğer banka hesaplarına ödeme yaparak nakde çevirebilirsiniz. Bunun için Fikirpazarı'na danışabilir ve bilgi alabilirsiniz.

Surveyspot

Bu web sitesi en iyilerden biridir. Siteye üye olduğunuzda anket göndermeye başlarsınız. Size gönderilen e-posta, soruşturmanın şartlarını açıklayacaktır. Yalnızca nakit bonus anketleri ve kazanan anketler vardır. Çok fazla boş zamanınız varsa, en çok nakit parayla boş zaman seçmek size fayda sağlayacaktır. Nakit ödemenin fiyatı 5 ila 15 dolar arasında değişiyor.

İpsos Para Kazandıran Anket Sitesi

Ülkemizde ofisleri bulunan Ipsos anket sitesine üye olarak para kazanabilirsiniz. Ipsos web sitesinin ücretsiz bir üyesi olarak, aldığınız her anket için puan kazanabilir ve ardından biriken puanları Paypal veya banka hesabı ile ödeme yaparak nakde dönüştürebilirsiniz. Bunun için ipsos adresine başvurabilir ve bilgi alabilirsiniz. Yürüyüş, Fransız şirketi Hiving web sitesine kaydolarak ve anketi doldurmaya başlayarak Paypala puanları kazanabilirsiniz.

Pozitif Sistem

Anket doldurarak, e-posta okuyarak, kısa mesaj ve reklam videoları izleyerek para kazanan sitelerde pozitif sistem 2020 yılında kısa sürede intenetten para kazanmak isteyenler için para kazanmaya devam ediyor. Sitenin bir üyesi olarak e-postaları ve videoları okuyarak, kısa mesajlar göndererek ve anket formlarını doldurarak hızlıca para kazanabilirsiniz. Bu web sitesini ziyaret ederek daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Bu siteler, karlı anket siteleri için kaydolur ve hesaplar açar ve anketi tamamlamak için her anket için ödeme yapar.

Anket Doldurarak Para Kazanma Uygulaması

Anketleri tamamlayarak para kazanmak istiyorsanız bu siteleri ziyaret edebilir, bu sitelere abone olabilir ve anketleri doldurabilir, anket ödemelerini nakit olarak alabilirsiniz. Ek olarak, intenette reklam veren karlı web sitelerini izlemek için birçok uygulama var. Buna ek olarak, telefonunuza yüklenen uygulamalar aracılığıyla size atanan görevleri gerçekleştirerek de para kazanabilirsiniz.


Son Güncelleme: 11.11.2020 13:05
Takip Et:
Anahtar Kelimeler:
AnketParaSite
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

Popüler Haberler