Amber Heard kimdir? Amber Heard-Johnny Deep ile alakası ne, neden davalık oldular?

Amber Heard kimdir? Amber Heard-Johnny Deep ile alakası ne, neden davalık oldular?

Johhny Deep ile 5 yıldır evli olan Amber Heard, son günlerde çıkan boşanma davası haberleri ile gündem oldu. Bir süredir beraber olan çiftin ayrılık haberleri ikilinin hayranları tarafından en çok merak edilen konulardan birisi oldu.

Dünyaca ünlü oyuncu Johhny Deep ile Amber Heard arasında son günlerde çıkan haberler ile birlikte ikili arasındaki ilişki tüm dünya genelinde merak konusu oldu. The Rum Diary adlı filmin çekimlerinde tanışan ikili 2015 senesinde dünya evine girmişti. 2010 yılı yapımı olan film setinde yakınlaşan ikili, o günden evlenene kadar dünya basınında geniş yer buldu. Johhny Deep ile arasında 23 yaş fark olmasına karşın tüm eleştirilere ve kötü yorumlara kulak asmayan Amber Heard 2015 yılında evlendiler.

5 yıllık evliliğin ardından 2020 senesine gelindiğinde olaylı bir şekilde boşanma sürecine giren ünlü ikilinin, bu süreçte 5 yıllık ilişkilerinde çarpıcı olaylar yaşadıklarına dair iddialar ortaya atıldı. Boşanma süreci sosyal medyada büyük yankı uyandırırken Amber Heard, James Franco ile kameralara yakalandı. Yeni ilişkiye başladığı söylenen güzel oyuncunun, James Franco ile görüntülenmesi de bu iddiaları güçlendirdi.

Amber Heard kimdir?

22 Nisan 1986 Teksas doğumlu olan Amber Laura Heard, Hollwood’a taşındı. 17 yaşında modelliğe adım atan Heard, 2004 yılında Friday Night Lights adlı film ile sinemada boy göstermeye başladı. Bu yıldan itibaren sinemada yer almaya başlayan güzel oyuncu, The Boys Love Mandy filmindeki Mandy Lane karakterine hayat vererek ilk başrol deneyimini de yaşamış oldu. Bu film ile birlikte ilk büyük başarısını da yakalayan oyuncu, Toronto Uluslararası Film Festivali’nde yer aldı. Dizi sektöründe de yer alan güzel oyuncu, Hidden Palms projesi ile birlikte ilk dizi deneyimini de yaşamış oldu.

Pineapple Express, Zombieland, The Joneses, And Soon the Darkness, The Ward, Drive Angry ve The Rum Diary gibi birçok filmde boy gösteren Heard, Tasya van Ree ile 4 yıllık bir ilişki yaşadı. Bu ilişkiden hemen sonra ani bir kararla Johhny Deep ile aşk yaşamaya başlayan oyuncu, 2015 senesinde Johhny Deep ile dünya evine girdi.