Alper Baycın kimdir, neden ve nerede öldürüldü? Survivor kameramanı Alper Baycın hakkında bilgiler

Alper Baycın kimdir, neden ve nerede öldürüldü? Survivor kameramanı Alper Baycın hakkında bilgiler

Survivor ekibinde gaspçıların saldırısı sonucunda hayatını kaybeden Alper Baycın'ın annesinin Survivor finalinin konukları arasında yer alması üzerine ''Alper Baycın kimdir, neden ve nerede öldürüldü?'' tartışmaları başladı. Survivor kameramanı Alper Baycın hakkında bilgiler ve daha fazlası araştırılmaya başlandı.

Survivor set ekibinden Alper Baycın’ın annesi Survivor 2020 finalinin konukları arasında bulunuyordu. Yaşanan gelişmelerin ardından Survivor kameramanı olarak görev alan Baycın’ın niçin öldürüldüğü araştırılmaya başlandı.

Alper Baycın kimdir?

Antalya’da dünyaya gelen 24 yaşındaki Alper Baycın, Yakın Doğu Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünden mezun olmuştu. Fenerbahçe TV’deki kariyerinden sonra Acun Medya’ya transfer olan Baycın, Dominik ekibindeki montaj pozisyonunda görev almaktaydı.

Alper Baycın neden öldürüldü?

Henüz 24 yaşında hayatını kaybeden Baycın, Survivor Adası’nda 2 kişi tarafından bıçaklı saldırıya maruz kaldı. Genç çalışanın telefonunu ve çantasını çalmaya çalışan hırsızlar, Baycın’ı kalbinden bıçaklayarak öldürmüştü. Yaşanan gasp olayını müteakip olay yerinden kaçan 2 şüpheli kısa süre içerisinde yakayı ele vermişti.