Afili Aşk dizisi nerede çekiliyor? Dizi seti nerede?

Afili Aşk dizisi nerede çekiliyor? Dizi seti nerede?

Kanal D ekranlarında izleyicileri ile buluşacak olan yeni romantik komedi dizisi Afili Aşk yakında yayınlanmaya başlayacak. Peki Afili Aşk Dizisi Nerede Çekiliyor? Dizinin ilk görüntülerinde çekilen yer izleyicilerin son derece hoşuna gitmiş olacak ki dizinin nerede çekildiğini sorgulamaya başladılar.

Afili Aşk Dizisi Nerede Çekiliyor?

Çağlar Ertuğrul, Burcu Özberk, Serkay Tütüncü, Uğur Uzunel, Tamer Rumeli ve usta oyuncu Altan Erkekli gibi isimlerin oyuncu kadrosunda yer aldığı Afili Aşk dizisinin nerede çekildiği, izleyiciler tarafından son zamanlarda en çok sorulan sorular arasında bulunuyor.

Dizinin çekildiği şehir olarak İstanbul uygun görülmüş. Serdar Gözelekli tarafından yönetilen Afili Aşk dizisinin şirket sahnelerinin İTÜ Teknokent’te çekildiği ifade edimekte. Diğer yandan Muhsin Yiğiter isimli karakterin boğaza harika bir manzarasının olduğu villasının ise Kanlıca’da olduğu bilinmekte.

Diğer sahnelerin ise Beykoz, Maslak gibi bölgelerde çekildiği verilen bilgiler arasında yer alıyor. İstanbul şehrinin her bir noktasında sahneler olacağı aşikardır ancak sahnelerin çoğunlukla Beykoz ve Maslak çevresinde çekileceği ifade edilmiş durumda.