Acil para ihtiyacı olanlara anında 4.000 TL kredi veren 4 banka

Acil para ihtiyacı olanlara anında 4.000 TL kredi veren 4 banka

4.000 TL anında kredi veren 4 bankadan yeni kampanya. Düşük limitli kredi çekmek isteyenlere özel kampanya 4 banka tarafından gerçekleşmektedir. Hangi bankaların 4.000 TL değerinde kredi verdiği ve kredi başvurusunun nasıl yapıldığı vatandaş tarafından merak ediliyor.

Pandemi sürecinde insanların en çok ihtiyacı olan şey nakit para oldu. Paraya ihtiyacı olan vatandaşların ekonomik durumdan etkilenmemesi için bankalar harekete geçti. Her banka özel kredi tutarı, faiz oranı ve vade seçenekleri ile bu dönemde pek çok kampanya düzenledi. 4 bankanın 4.000 TL değerinde düşük limitli kredi kampanyası da bulunmaktadır. Verilen bu krediden yararlanmak için bu bankalara başvuru yapmanız gerekmektedir. Bankalar 1100 ve üzeri kredi notu olanlara kredi vermektedir. İşte düşük limitli kredi veren bankalar:

Garanti BBVA 4.000 TL Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Düşük limitli kredi veren bankalardan biri de Garanti BBVA’dır. Banka verdiği bu kredi için müşterinin bazı şartları sağlıyor olmasına dikkat etmektedir. Bu şartlardan biri 3 ay sigortasının yatmış olması, kredi notunun 1100 ve üzerinde olmasıdır. Şartları sağlayan herkes kimlik kartı ile birlikte şubelere giderek kredi için başvuru yapabilmektedir. Kredi anında hesaba yatırılmaktadır.

ING Bank 4.000 TL Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

ING Bank’ta 4.000 TL değerinde düşük limitli kredi veren bankalardan biridir. Başlattığı bu kampanyadan yararlanmak için başvuruyu şubelerden veya intenet üzerinden yapabilirsiniz. ING bank resmi intenet sitesi üzerinden kredi için başvuru formu doldurarak başvurunuzu kolayca yapabilirsiniz. 60 ay vade seçenekli 4.000 TL değerindeki kredi aynı zamanda 3 ay geri ödemesiz şekilde verilmektedir. Düşük limitli krediniz onaylandıktan sonra hesabınıza hemen yatırılacaktır. ATM’lerden paranızı çekebilir veya intenet bankacılığını kullanabilirsiniz.

QNB Finansbank 4.000 TL Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

4.000 TL kredi kampanyası düzenleyen bankalardan biri de QNB Finansbank’tır. Banka bu kredi için müşterilerden bazı şartlar aramaktadır. Bu şartları sağlayan müşteriler krediyi alabilmektedir. Şartları sağlıyorsanız kimlik kartı ile birlikte başvuru yapmanız yeterli olacaktır. QNB Finansbank müşterisi iseniz şubelere gitmeden intenet bankacılığınızdan ya da mobil uygulamadan kredi için kolayca başvurunuzu yapabilirsiniz. Krediniz onaylandıktan sonra hesabınız varsa anında parayı hesabınıza mobil uygulama üzerinden atabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası 4.000 TL Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Yapı Kredi bankası da 4.000 TL değerinde kredi kampanyası uygulayan bankalardan biridir. 4 banka bu kampanyayı uygulamaktadır. 60 ay vade seçeneği sunan banka 4.000 TL kredi vermektedir. Krediniz anında onaylanır ve aynı gün içerisinde para hesabınıza yatırılır. Bankanın aradığı tek şart sigortanızın yatıp yatmadığıdır. Başka herhangi bir şart aramamaktadır. Başvuru için banka şubesine gidebilir veya intenet bankacılığı üzerinden başvuru formu doldurabilirsiniz. Banka müşterisi iseniz mobil uygulama üzerinden de kolayca başvuru yapabilirsiniz.