A101 marketlerde kredi kartı bonus puanları geçiyor mu? A101 de kredi kartı puanı ile alış veriş yapılır mı?

A101 marketlerde kredi kartı bonus puanları geçiyor mu? A101 de kredi kartı puanı ile alış veriş yapılır mı?

Belirli kredi kartlarında yapılan alışverişler sonucunda müşterilere verilen bonus puanlar, diğer alışverişlerde kullanılabilmektedir. Konu hakkında açıklamalarda bulunan A101 marketler zinciri, bankalar ile anlaştıklarını söyleyerek, bonus puanların A101 marketlerinde de geçerli olacağını açıkladı.

Türkiye’de 8.000’den fazla satış noktası bulunan market zinciri A101, uygun fiyat politikası ile müşteriler tarafından çokça tercih ediliyor. Yaptığı indirimler ve yenilikler ile müşterileri ile bağını hiçbir zaman koparmayan A101, son olarak Bonus kart ile yapılan alışverişlerde müşterilerin bonus puan kazanması konusunda bir açıklama yaptı.

A101’de Bonus Puan kullanılıyor mu?

Türkiye’nin her yerinde marketi bulunan A101, milyonlarca müşteriye hizmet vermektedir. Bu nedenler bankalar ile anlaşma sağlayan A101, Bonus ve World gibi kartlardan yapılan alışverişler sonucunda müşterilerine parapuan kazandırıyor.

A101’in intenet sitesinden yapılan açıklama ile bankaların Bonus puan ve World puan verdikleri marketlerden biri oldukları açıklandı. Yeni bir uygulama olan parapuan uygulaması henüz tüm A101’lerde geçerli değil. Henüz hangi şubelerinde geçerli olduğu bilinmeyen parapuan uygulamasında A101, yakın zamanda tüm şubelerinde bu hizmeti vermeyi planlıyor.

A101’de Bonus Puan geçiyor mu?

Bonus puan kazanılabilen A101 marketlerinde yapılan açıklamaya göre bonus puanları kullanmak da mümkün. Bonus puanlarını kullanmak isteyenler, bankalarının intenet bankacılığı hizmetini kullanarak, bu bonus puanların geçerli olduğu mağazaları öğrenebiliyor. Ayrıca bonus puanlarının kaç olduğunu öğrenmek isteyenler bir harcamaları sonucunda aldıkları kart sliplerinde bu tutarı öğrenebilmektedir.

Bonus puan kazandıran bankalar ise şu şekildedir:

  • Şekerbank
  • Garanti BBVA
  • Türkiye Finans
  • ING Bank

A101 Bonus kullanımı ve intenet siteleri

Bonus puanlarını A101 marketleri ve dışında birçok mağazada kullanabilen kişiler, bu puanları intenette bulunan alışveriş sitelerinde de kullanabiliyor. İntenet üzerinden belirli sitelerde geçerli olan bonus puanlar, alışverişi tamamlarken istenilmesi halinde tüketilebiliyor. Bonus puanın geçerli olduğu intenet alışveriş siteleri ise şu şekildedir:

  • Hepsiburada
  • N11
  • Sahibinden
  • Morhipo
  • Trendyol