A101 marketlerde kredi kartı bonus puan geçiyor mu?

A101 marketlerde kredi kartı bonus puan geçiyor mu?

A101'de Bonus Puan geçiyor mu? A101 bonus kullanımı nasıl yapılıyor? Kredi kartlarında biriken bonus puanları A101 marketlerde yapacağımız alışverişlerde kullanabilir miyiz? Pek çok markette ve iş yerinde kullanılan bonus puanlar A101 marketlerde de kullanılabilmektedir.

A101 Marketlerde Bonus Puan Geçiyor Mu?

Kredi kartlarında bulunan bonuslar, belirli alışveriş yerlerinde kullanılabilmektedir. Kredi kartı sahibi olan vatandaşlar, bonus puanların A101 marketlerde geçip geçmediğini merak ediyor. Marketlerde kredi kartı kullanılabildiğini biliyoruz. Ancak kredi kartlarında bulunan bonus puanların kullanılıp kullanılmadığını bilmiyoruz.

Bonus puanları, kredi kartınızın anlaşmalı olduğu işyerlerinden alışveriş yaparak kazanabiliyorsunuz. Bonus puan veren bankalar arasında şunlar yer almaktadır: Garanti BBVA, Türkiye Finans, Denizbank ve ING Bank. Bu bankaların kredi kartlarının bonus özellikli olanını alarak kullanmaya başlayabilirsiniz. A101 marketlerde genellikle World özellikli kredi kartları anlaşmalı olduğu için World özellikli kredi kartının bonus puanları geçerli olmaktadır.

Ancak her A101 marketlerde bu şekilde değildir. Bazılarında World özellikli POS cihazı bulunuyorken bazılarında Bonus özellikli kullanılıyor. Bu yüzden her A101 marketlerde bonus puan geçerlidir diyememekteyiz. Ancak bonus puanın kullanıldığı pek çok iş yeri ve market bulunmaktadır. Bonus puanlarınızı kullanabileceğini iş yerleri ve marketleri şu şekilde sıralayabiliriz:

-A101,

-CarrefourSA,

-Migros,

-ŞOK,

-TeknoSA,

-Tekzen,

-Boyner,

-Fabrika,

-MediaMarkt,

-LC WAIKIKI,

-DEFACTO,

-Total,

-BP,

-Petrol Ofisi,

-Opet,

-Aytemiz.

Birçok markette ve iş yerinde bonus puan kullanabildiğiniz gibi, online alışverişlerinizde de kullanabilirsiniz. Online alışveriş sitelerinin birçoğu bonus puan kullanmanıza izin vermektedir. En çok merak edilenlerden biri A101 marketlerde kullanılıp kullanılmadığıdır. Her A101 markette kullanılmadığı için orada çalışan bir görevliye sormanız iyi olacaktır.