Ziraat Bankası 0.79 faizli konut ve ihtiyaç kredisi koşulları ve detayları

Ziraat Bankası 0.79 faizli konut ve ihtiyaç kredisi koşulları ve detayları

Ziraat Bankası müşterilerine Ekonomik İstikrar Kapsamı ile 0.79 faizli konut ve ihtiyaç kredisi sağlıyor. Ziraat Bankası 0.79 faizli konut ve ihtiyaç kredisi koşulları ve detayları haberimizde yer alıyor.

Korona virüs sebebi ile ülkemizde birçok banka müşterilerine destek paketleri sunmaya devam ediyor. Bu bankalardan birisi de kamu bankalarından olan Ziraat Bankası. Ziraat Bankası müşterilerine 0.79 faiz oranı ile kredi imkanı sağlıyor.

Kredi için ev gelirinin 5.000 TL altında olması şartı bulunuyor. Bu şartı bulunduran kişilere 10.000 TL’ye kadar kredi veriliyor. 0.79 faiz oranı ile sunulan kredi ihtiyaç kredisi ya da konut kredisi olarak verilebiliyor. Ayrıca kredinin toplamda 36 ay vade ile sunuluyor. Ziraat Bankası, 0.79 faiz oranı ile 36 ay vadeli kredisini toplamda geri ödemesi ile 11 bin TL’yi buluyor. Aylık taksiti ise 376 TL olarak ödeniyor.

Ziraat Bankasına ek olarak Halkbank da müşterilerine aynı şartlar ile kredi imkanları sunuyor. Ayrıca Ziraat Bankası 150.000 TL 5 yıl vade ile konut kredisi sağlıyor. Konut kredisinin toplam ödemesi 189.000, taksit ödemesi 3.150 TL olarak ödeniyor.

Güne dair merak ettiğin her şeyi öğrenmek için sen de hemen Gursesgazetesi mobil uygulamasını telefonuna indir! -

Bizi Instragram’da şimdi takip etmeye başla, hiçbir sıcak gelişmeyi kaçırma.

Gündem de neler olup bittiğini merak ediyorsan, şimdi sen de Gursesgazetesi Facebook grubuna katıl, merak ettiklerini anında öğren!

Twitter akışında Gursesgazetesi’a yer vermek için hesabımızı Takip Et, tüm gelişmelerden anında haberdar ol!