Wilma Elles'den Türkiye'de 16 Daire 1 Dükkanlık Gayrimenkul Yatırımı

Wilma Elles'den Türkiye'de 16 Daire 1 Dükkanlık Gayrimenkul Yatırımı

Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisiyle adını Türkiye’de duyuran Wilma Elles, Türkiye’de yatırım için 16 daire ve 1 dükkan aldığını belirtti. Bu yatırımlarından iki kat gelir elde ettiğini söyledi.

Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinin kötü karakteri Wilma Elles, adından sözettirmeye devam ediyor. Güzel oyuncu Türkiye’de 16 daire ve 1 dükkan almış.

Konuyla ilgili açıklamalar yapan Alman oyuncu, ‘’ Türkiye'de 16 daire ve bir tane de dükkan aldım. Benim yatırımlar Türkiye’de en az ikiye katlandı çok şükür. Yani üç sene önce yatırım yapılan bir daire şimdi fiyatı iki katı yükseldi" açıklamasını yaptı.

Her zaman gayrimenkule yatırım yaptığını belirten güzel oyuncu ‘’ Almanya’da yaşayan bir Türk, hem memlekete yatırım yapması lazım hem de Almanya’da yaşayan bir Alman başka bir ülkede yatırım yapması her zaman çok keyifli. Çünkü Türkiye, güneşli ve muhteşem tatil ülkesi. Kim orada yaşamak istemez ki. Bence harika. Emeklilik için mesela. Ben her zaman gayrimenkule yatırım yapıyorum; çünkü, oyuncu olarak çok yoğun çalışıyorum. O yüzden mesela başka işlerle uğraşamam diye kesinlikle gayrimenkule yatırıyorum; direkt kiraları alıyorum. Sağlam bir kiracı bulduktan sonra hiçbir sıkıntı yok. Olumlu tecrübeler yaşadım" ifadelerini kullandı.

Son olarak Almanya’da yapılan Evim Türkiye Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı’na katılan Alman oyuncu, ‘’ Üç sene önce yatırım yapılan bir dairenin fiyatı şimdi iki katına yükseldi. Ben Türkiye’de yaşıyorum. Benim ana merkezim Türkiye. O şekilde sürekli bakıyorum. Şimdi de bakıyorum nerede ne var diye. İnşaat kalitesi de çok önemli. Burada en büyük inşaat şirketleri var. Çok güvenilir şirketler var. Evim Türkiye harika bir proje, müthiş bir organizasyon. Zaten katılım da çok yoğundu" açıklamasında bulundu.

FUAR SAYESİNDE TÜRK GAYRİMENKUL SEKTÖRÜNE 500 MİLYON TL YARDIM

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve Demirören Medya gurubunun ortaklığı ile İSTexpo Fuarcılık çatısı altında yapılan organizasyonda, Almanya’da yaşayan vatandaşlarımız 400 milyon liralık alımda bulundu.