Vakıfbank yüzde 0,49 faiz oranı ile 6 ay ödemesiz 10 bin lira ihtiyaç kredisi

Vakıfbank yüzde 0,49 faiz oranı ile 6 ay ödemesiz 10 bin lira ihtiyaç kredisi

Vakıfbank, vatandaşlara 10 bin liraya varan kredi imkanı sunmaktadır. Vakıfbank %0,49 Faiz Oranı İle 10.000 TL 6 Ay Ödemesiz Kredi ayrıntıları haberimizde yer alıyor.

Temel ihtiyaç destek kredisine katılan bankalardan biri olan Vakıfbank, kredi için gerekli olan başvuru şartlarını ve faiz oranını duyurdu.

6 ay ödemesiz 10 bin lira ihtiyaç kredisi

Vakıfbank’ın 10 bin lira ihtiyaç kredisinden faydalanmak için, SMS ile başvuru yapabilirsiniz. Orta ve düşük gelirli ailelere verilecek bu kredide temel kriter ailenin gelir durumudur.

10.000 TL kredinin özellikleri nelerdir?

- İlk 6 ay ödeme alınmamaktadır.

-Aylık taksitler eşit miktarlarda ödenecek.

-36 ay vade imkanı sunulmakta.

-Aylık %0,49 faiz oranı

Aylık geliri 5000 bin liranın altında olan bireysel müşteriler bu kredi imkanından yararlanabilmektedir. Kredi başvuruları için Vakıfbank şubelerine ya da ATM’lere gidilmesine gerek yoktur. Cep telefonu ile başvuru yapılabilmektedir.

DESTEK

yazıp boşluk bırakıp

T.C kimlik numaranız

boşluk

hane geliriniz

i yazarak 5724 numarasına SMS atarak kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi başvurunuzu tamamladıktan sonra banka gerekli incelemeleri yaparak tarafınızı bilgilendirecektir. Olumsuz sonuçlanan kredi başvuruları için de banka yine bilgilendirme yapmaktadır.

Kredi alabilme konusundaki en önemli nokta aynı adreste yaşayan kişilerin gelir toplamının 5 bin liranın altında olması gerekmektedir. Eşlerin her ikisi de bu kredi imkanından faydalanamamaktadır.

Vakıfbank 10.000 TL kredi

Kredi Limitleri

Vade Aralığı

Faiz oranı (Aylık)

Kredi Tahsis Ücreti

1.000-10.000 TL

03-36 Ay

%0.49

% 0.5+BSMV