İmar Barışı ödemeleri için kamu bankaları hafta sonu da hizmet verecek

İmar Barışı ödemeleri için kamu bankaları hafta sonu da hizmet verecek

İmar barışı sonrasında binlerce kişi kamu bankalarına ödeme yapmaya hazırlanıyor. İmar Barışı Ödemelerini Yapmayanlar Buraya! İmar barışı ödemelerini halen yapmamış olanlar için Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank gişeleri 29 ve 30 Haziran tarihlerinde saat 10.00 ile 16.00 arasında kullanılabilir olacak…

İmar Barışı Ödemelerini Yapmayanlar Buraya!

İmar Barışı için vatandaşların 15 Haziran 2019 tarihine kadar başvuruda bulunabilecekleri açıklanmıştı. İmar barışından bu tarihe kadar faydalanan vatandaşlarımız için yapı kayıt belgesi bedellerinin en son yatırılabileceği tarih ise 30 Haziran olarak belirlendi.

Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank 29 Haziran ve 30 Haziran tarihlerinde de imar barışı ödemelerinde yoğunluk yaşanmaması adına açık olacaklar.

Ziraat Bankası Tarafından Yapılan o Açıklama

Ziraat Bankası İmar Barışı’ndan faydalanmak için 15 Haziran 2019 tarihine kadar başvurusunu yapmış olan kişiler için yapı kayıt belgesi bedellerinin en son olarak 30 Haziran tarihinde yatırılabileceğini açıkladı.

Vatandaşların bu tarihe kadar yapacakları ödemeleri kapsamında yoğunluk yaşanmaması için Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank’ın 29 Haziran Cumartesi ve 30 Haziran Pazar günlerinde de saat 10.00 ile 16.00 arasında hizmet verecekleri ifade edildi. Bankaların hangi şubelerinin açık olacağını, bankaların resmi intenet sayfaları üzerinde öğrenebilecekleri belirtildi.

İmar Barışı ödemelerinin 30 Haziran 2019 tarihi saat 23.59’a kadar Ziraat Bankası ATM’lerinden, Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank intenet şubelerinden, ve mobil uygulamalarından yapılabileceğini açıklandı.