Gelir belgesiz maaş bordrosuz kredi hangi bankalardan alınır? Kolay kredi veren bankalar

Gelir belgesiz maaş bordrosuz kredi hangi bankalardan alınır? Kolay kredi veren bankalar

Vatandaşlar gelir belgesi ve maaş bordrosu olmadan hangi bankalar üzerinden kredi çekebileceklerini araştırıyorlar. Peki gelir belgesiz ve maaş bordrosuz kredi hangi bankalardan alınır? Türkiye’de kolay kredi veren bankalar vatandaşlar tarafından merak edilmekte. İşte en kolay kredi alınabilecek bankalar ve ayrıntıları…

Kredi verme konusunda gelir belgesi koşulu sunmayan bankalar, kredi kapsamında daha önceden problem yaşamış olan ve kredi çekmekte sıkıntı içerisinde olan banka müşterilerinden gelir belgesi talep etmemektedir. Aşağıdaki kısımda gelir belgesi olmadan kredi veren bankalar sıralanmıştır.

  • Enpara.com
  • N Kolay Kredi
  • CEBTEB
  • Odeabank
  • ING Mini Kredi
  • Akbank

Yukarıdaki kısımda yer alan bankalar gelir belgesi olmadan farklı opsiyonlar ve limitler ile ödemeler yapmaktadır. Gelir belgesi olmadan kredi veren bankalar tarafından da bazı koşulların sağlanması talep edilmektedir. Bu koşullardan en önemlisi kefil göstermek olarak görülmektedir. Kredi çekilirken bir kişinin kefil gösterilmesi, kredi çekilmesi yolunda büyük kolaylık sağlamaktadır.

Ancak nkolaykredi.com ve enpara.com adresleri üzerinden çekilen kredilerde kefil koşulu da aranmamaktadır. Bu bankalar intenet üzerinden hizmet verdikleri için diğer bankalara göre daha az koşulun sağlanmasını talep etmektedirler.

Gelir Belgesiz Kredi Nasıl Alınır?

Gelir belgesiz şekilde bankalar üzerinden kredi çekilebilmesi için bazı diğer koşulların sağlanıyor olması gerekmektedir. Bankalar ilk olarak daha önceden yapılan kredi kullanımlarını ve ödeme şekillerini incelemektedir. Bu incelemeler sonucunda müşterilerin krediye olan uygunluğu değerlendirilir ve eğer bir sorun görülmezse gelir belgesi olmadan kredi imkanı tanınır.

Bazı bankalar ise resmi bir gelir belgesi olmamasına karşılık, kira geliri ya da iş ortaklığı kazancı gibi belgeler ile de kredi imkanı vermektedir.

Sigortası Olmayanlara Kredi Veriliyor mu?

Kredi kullanımı koşullarına uyum göstermeyen müşteriler arasında bulunan sigortası olmayanlar için kredi verilmesi, bir gelir durumunun belgelenmesi halinde mümkün olmaktadır. Gelir belgesi olmadan enpara.com ve nkolaykredi.com adresleri üzerinden kredi çekilebilir.

Enpara.com Gelir Belgesiz Kredi

Enpara.com üzerinden 30.000 TL seviyesine kadar kredi çekilebilmektedir. Vade seçeneği olarak ise 60 aya kadar ulaşan seçenekler sunulmaktadır. Enpara.com üzerinden 15.000 TL kredi çekilmesi ve 60 ayda ödenmesi halinde faiz oranı %1.45 olarak uygulanır ve her ay 405 TL geri ödeme yapılır.

Nkolay Kredi ile Kefil Şartı Yok

Aktifbank olarak bilinen şube üzerinden işlemlerini devam ettirmekte olan enkolaykredi.com kredi şartları arasında kefil gösterilmesi yer almamaktadır. Bu bağlamda diğer bankalara göre çok daha kolay şekilde kredi çekilebilmektedir. En çok 30.000 TL seviyesinde çekilen krediler 60 ay vade seçeneği ile ödenebilmektedir.

CEBTEB’den Kolay Kredi

CEBTEB ile beraber müşteri olmayanlar hesap açarak kredi başvurusunda bulunabilmektedirler. Diğer yandan müşteri olanlar da kendi hesapları üzerinden kolay kredi için başvurabilmektedirler. CEBTEB kapsamında 15.000 TL kredi çekilmesi ve 60 ay vade ile ödenmesinin talep edilmesi halinde %1.08 faiz oranıyla her ay 361 TL ödeme yapılabilmektedir.

Odeabank Maaş Bordrosuz Kredi

Odeabank kapsamında verilen kredilerden bazılarında gelir belgesi talep edilmemektedir. Vatandaşlara bu şekilde 35.000 TL seviyesine kadar kredi verilebilmektedir.

Odeabank PTT şubeleri ile anlaşmalıdır ve çekilen krediler PTT kapsamından alınmaktadır.

ING Mini Kredi ile Nakit Desteği

ING Mini Kredi ile müşteriler 50.000 TL’ye kadar kredi çekebilmektedirler.10.000 TL seviyesindeki krediler için 60 ay vade seçeneğine kadar imkan tanınmaktadır. 36 ay ile 60 ay arasında belirlenen vade seçenekleri için %1.09 faiz oranı kullanılır. 12 ay altındaki vade seçeneklerinde ise %1.12 gibi bir oran sunulmaktadır.

Akbank Kefilsiz Kredi

Akbank Türkiye’de en çok bilinen ve tercih edilen bankalardan biridir. Bu banka kapsamında kefil olmada kredi çekmek mümkündür. 40.000 TL seviyesine kadar olan krediler için gelir belgesi olmadan başvuru alınabilmektedir.

Akbank müşterisi olmayanların kredi talepleri için Akbank’ın intenet sitesini ziyaret etmeleri gerekmektedir. TC kimlik numarası ile intenet sitesindeki kredi teklifleri görüntülenebilmektedir.

Akbank’tan 30.000 TL kredi çekilmesi için başvuru yapanların başvurularının kabul görmesi halinde 48 ay vade seçeneği altında aylık 1007 TL ödeme yapmaları gerekecektir. En çok 48 ay vade seçeneği sunulmaktadır.