Garanti BBVA’ndan acil nakit ihtiyacı için uygun faizli kredi kampanyası!

Garanti BBVA’ndan acil nakit ihtiyacı için uygun faizli kredi kampanyası!

Bankalar koronavirüs ile mücadele kapsamında vatandaşlara nakit desteği sunmaya devam ediyor. Garanti BBVA'dan acil nakit ihtiyacı için uygun faizli kredi kampanyası başladı! İşte ayrıntılar.

Garanti BBVA uygun faizli kredileri ile müşterilerine finans desteği sağlamaya devam ediyor. Banka bireysel müşteriler için taşıt, konut ve diğer ihtiyaçların karşılanmasına olanak sağlamak amacıyla çeşitli krediler sağlamaktadır. Müşteriler, kredi başvurularını şubelere giderek ya da intenet üzerinden gerçekleştirebilirler.

Garanti BBVA ihtiyaç kredisi

İhtiyaç kredileri, müşterilerin nakit ihtiyaçlarını karşılamaları için sağlanan bir hizmettir. Enerji Verimliliği Destek Kredisi, Evlilik Kredisi, Eğitim Kredisi gibi alt kategorileri bulunmaktadır. Garanti BBVA ile %1,19 ila %1,64 oranları arasındaki faizler ile 60 aya varan vadelerle ihtiyaç kredisi kullanılabilmektedir.

Garanti BBVA’nın vermiş olduğu faizli ihtiyaç kredisi imkanına başvurular, Garanti BBVA web sitesi ya da mobil uygulama üzerinden yapılabilmektedir. Bu başvuruların sonuçları diğer kredi türlerine göre daha hızlı çıkmaktadır.

Garanti BBVA konut kredisi

Taşıt kredileri, araçların birinci ya da ikinci el olmalarına modellerine ve fiyatlarına bağlı olarak verilen bir kredi türüdür. Aracın bedelinin 100.000 liraya kadar olan kısmı için bedelin %70’ine, 100.000 lirayı aşan tutarda ise %50’sine karşılık gelecek şekilde kredi kullanılır.

Taşıt kredisi alırken aracın peşinatının ödenebilmesine olanak verecek bir birikim, kredi sicilinin temiz olması ve son üç ayda sigortasının yatmış olması koşulları aranmaktadır. Garanti BBVA taşıt kredisi başvurusu için 444OTOM’u (444 6866) aramak yeterlidir.

Garanti BBVA esnaf kredileri

Banka, esnaf kredisi ya da Kobi Destek Paketi, esnafların işlerini geliştirebilmeleri için finansal desteğin sağlanması adına, uygun ödeme planıyla verilen bir kredi türüdür. Aynı zamanda işletmenin tamamının ya da bir kısmının sahibinin Kadın olması ve çalışan sayısının 50’yi aşmaması durumunda, Kadın Girişimci Kredisi sunarak kadın girişimcilerin yolunu açmaktadır.

Gündemin tüm sıcak haberlerini şimdi okumak için uygulamamızı indir! -

İnternet varsa, haber var! Gursesgazetesi Facebook grubuna katılarak sen de gündemdeki tüm haberleri Facebook’tan takip etmeye başla!