Ford 2019 Kasım indirimli fiyat ile otomobil ve ticari araç kampanyası

Ford 2019 Kasım indirimli fiyat ile otomobil ve ticari araç kampanyası

Ford, 2019 Kasım ayına özel indirimler sunuyor. Ford Yetkili Satış noktalarında bu kampanyalardan yararlanabilirsiniz. İndirimli fiyat ile verilen otomobiller ve ticari araçlara özel bankalarla anlaşmalı kredilerde bulunuyor. Yeni bir otomobil veya ticari araç almak isteyenler gözlerini Ford'a çevirdi.

Ford otomobiller düşük taksit ve yüzde sıfır faiz ile Kasım ayında peşin alım fırsatları sunuyor. Ford Yetkili Satıcıları bu avantajlarla müşterileri bekliyor.

Ford’un bu kampanyası 2019 Kasım ayında gerçekleşmektedir. Faiz farkı ödemeden yeni otomobil alma şansı yakaladığınız Ford arabaları satın alımlarında ücretlendirme şu şekildedir:

-Ford Fiesta ve Yeni Ford Focus Titanium model otomobilleri: 77.000 TL, 12 ay %01 faiz,

-Ford Touneo Courier Jouney model otomobilleri: 72.000 TL, 36 ay, %0,49,

-Ford Kuga, Ford EcoSport ve Ford Focus Trend X benzinli model otomobilleri: 60.000 TL, 24 ay, %0,99 faiz oranı ile Ford Yetkili Satış noktalarında yerini alacak.

Ford Otomobil Kampanyası Koşulları

1.30 Kasım 2019 tarihine kadar geçerli 77.000 TL 12 Ay %0 Faiz otomobil satış kampanyası kapsamında belirtilen aylık %0 kampanya faizi, gerçek kişilerin bireysel amaçlı Her Şey Dahil Finans Paketi kapsamında Fkasko, Ford Güvence veya Bakım Paketi ile 2019 model yılı Ford Fiesta ve Yeni Ford Focus Trend X benzinli modelleri hariç Yeni Ford Focus modellerinin alımlarının konu olduğu 77.000 TL tutarlı ve 12 ay vadeli FordFinans kredilerinde geçerlidir. Belirtilen faiz oranına karşılık gelen aylık taksit tutarı 6.416,67 TL’dir.

Bu kredi tutarı, taksit tutarı ve vade için; bir kereye mahsus ve peşin olarak tahsil edilen 404,25 TL dosya masrafı ve vergiler dahil edildiğinde FordFinans kredisinin aylık toplam maliyet oranı %0,0814; yıllık toplam maliyet oranı %0,9773 olmaktadır. Ford Otosan kampanya ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

2.30 Kasım 2019 tarihine kadar geçerli 60.000 TL 24 Ay %0,99 Faiz otomobil satış kampanyası kapsamında belirtilen aylık %0,99 kampanya faizi, gerçek kişilerin bireysel amaçlı Her Şey Dahil Finans Paketi kapsamında Fkasko, Ford Güvence veya Bakım Paketi ile 2019 model yılı Ford Kuga, Ford EcoSport ve Yeni Ford Focus Trend X benzinli modellerinin alımlarının konu olduğu 60.000 TL tutarlı ve 24 ay vadeli FordFinans kredilerinde geçerlidir. Belirtilen faiz oranına karşılık gelen aylık taksit tutarı 2.888,03 TL’dir.

Bu kredi tutarı, taksit tutarı ve vade için; bir kereye mahsus ve peşin olarak tahsil edilen 315,00 TL dosya masrafı ve vergiler dahil edildiğinde FordFinans kredisinin aylık toplam maliyet oranı %1,3198; yıllık toplam maliyet oranı %15,8374 olmaktadır. Ford Otosan kampanya ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Ford 2019 Kasım Ticari Araç Kampanyası

Kasım ayında düzenlenen kampanya ile Ford ticari araçlar 3 yıl sınırsız km garantisiyle müşteri ile buluşturuluyor. Kamu bankaları ile iş birliği içerisinde olan Ford araçları için kamu bankaları kredi imkanı sunuyor.

Ford ticari araç almak için 30 Kasım 2019 tarihine kadar %0,49 faiz oranı ile araç alabilirsiniz. 72.000 TL olan bir araç için 36 ay vade seçeneği ve %0,49 faiz oranı uygulanmaktadır. Ford Transitlerde de 100.000 TL kredi imkanı sunulmaktadır.

Kasım ayının sonuna kadar Ford Courier, Ford Connect ve Ford Ranger araç satın alımlarında geçerli %5, Ford Transit ve Ford Custom araç satın alımlarında %4 indirim uygulanacak.

Ford Peşin Alımlarda İndirim Uyguluyor

Peşin alım yapan müşterilerin alacağı araçlara göre indirim yapılmaktadır. Ford Courier dışında tüm Ford Ticari Araçlarda %4, Ford Courier de ise %7 indirim yapılmaktadır.

Ford Ticari Araç Kampanyası Koşulları

1.Yasal garanti süresine ek olarak verilen 3 yıl boyunca sınırsız km üretici güvence süresi kampanya dahilinde satışı yapılan hafif ve orta Ford ticari araçlar için uygulanacaktır. Kampanyadan yararlanan araçların periyodik bakım ve onarım işlemlerinin düzenli ve eksiksiz olarak müşteri tarafından yaptırılması gerekmektedir. Minimum bakım aralığı kullanıcı el kitabında belirtilen aralıktır. Sarf malzemeleri ve ömürlü parçalar kapsam dahilinde değildir. Araç için taahhüt edilen üretici güvence süresi Türkiye sınırları içerisinde satılan ve kullanılan araçlar için geçerlidir. Ford Otosan kampanya ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

2.30 Kasım 2019 tarihine kadar geçerli %0,49 ve 2.196 TL aylık ödemeye karşılık gelen ticari araç satış kampanyası kapsamında belirtilen aylık %0,49 kampanya faizi, tüzel kişilerin ticari amaçlı, Yerli Üretim Ford ticari araçlarının (Ford Touneo & Transit Courier, Custom, Transit Van, Kamyonet dahil, Transit Minibüs hariç) satın alımlarının konu olduğu 72.000 TL tutarlı ve 36 ay vadeli kampanyaya katılan kamu bankaları Halk Bank, Vakıfbank ve Ziraat Bankası kredilerinde geçerlidir. Belirtilen faiz oranına karşılık gelen aylık taksit tutarı 2.196 TL’dir. Bu kredi tutarı, taksit tutarı ve vade için; bir kereye mahsus ve peşin olarak tahsil edilen 378 TL dosya masrafı ve vergiler dahil edildiğinde Ziraat Bankası kredisinin aylık toplam maliyet oranı %0,54; yıllık toplam maliyet oranı %6,7271 olmaktadır. Halk Bank ve Vakıfbank`a ait dosya masrafı, aylık ve yıllık maliyet oranları farklılık gösterebilir. Kampanya kapsamında kullanılan kredilerde satın alınan aracın kaskosunun kampanyanın kullanıldığı kamu bankasından satın alınması zorunludur. Kampanya stoklarla sınırlı olup, Ford Otomotiv San. A.Ş. ve kampanyaya katılan kamu bankaları kampanya ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanya dahilinde satışı yapılan ticari araçlarda 3 yıl veya 100 bin km (hangisi önce dolarsa) üretici güvencesi uygulanacaktır. Kampanyadan yararlanan araçların periyodik bakım ve onarım işlemlerinin düzenli ve eksiksiz olarak müşterilerimiz tarafından yetkili Ford Otosan servislerinde yaptırılması gerekmektedir. Minimum bakım aralığı, kullanıcı el kitabında belirtilen aralıktır. Sarf malzemeler ve ömürlü parçalar kapsam dahilinde değildir. Araç için taahhüt edilen üretici güvence süresi Türkiye sınırları içerisinde satılan ve kullanılan araçlar için geçerlidir. Ford Otomotiv San. A.Ş kampanya ile ilgili değişiklik hakkını saklı tutar ilanda kullanılan araç görseli ile pazara sunulan araçlar arasında donanımsal ve görsel açıdan farklılıklar olabilir.

3.30 Kasım 2019 tarihine kadar geçerli %0,49 ve 3.050 TL aylık ödemeye karşılık gelen ticari araç satış kampanyası kapsamında belirtilen aylık %0,49 kampanya faizi, tüzel kişilerin ticari amaçlı, Yerli Üretim Ford Transit Minibüs ticari araçlarının satın alımlarının konu olduğu 100.000 TL tutarlı ve 36 ay vadeli kampanyaya katılan kamu bankaları Halk Bank, Vakıfbank ve Ziraat Bankası kredilerinde geçerlidir. Belirtilen faiz oranına karşılık gelen aylık taksit tutarı 2.196 TL’dir. Bu kredi tutarı, taksit tutarı ve vade için; bir kereye mahsus ve peşin olarak tahsil edilen 525 TL dosya masrafı ve vergiler dahil edildiğinde Ziraat Bankası kredisinin aylık toplam maliyet oranı %0,54; yıllık toplam maliyet oranı %6,7271 olmaktadır. Halk Bank ve Vakıfbank`a ait dosya masrafı, aylık ve yıllık maliyet oranları farklılık gösterebilir. Kampanya kapsamında kullanılan kredilerde satın alınan aracın kaskosunun kampanyanın kullanıldığı kamu bankasından satın alınması zorunludur. Kampanya stoklarla sınırlı olup, Ford Otomotiv San. A.Ş. ve kampanyaya katılan kamu bankaları kampanya ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanya dahilinde satışı yapılan ticari araçlarda 3 yıl veya 100 bin km (hangisi önce dolarsa) üretici güvencesi uygulanacaktır. Kampanyadan yararlanan araçların periyodik bakım ve onarım işlemlerinin düzenli ve eksiksiz olarak müşterilerimiz tarafından yetkili Ford Otosan servislerinde yaptırılması gerekmektedir. Minimum bakım aralığı, kullanıcı el kitabında belirtilen aralıktır. Sarf malzemeler ve ömürlü parçalar kapsam dahilinde değildir. Araç için taahhüt edilen üretici güvence süresi Türkiye sınırları içerisinde satılan ve kullanılan araçlar için geçerlidir. Ford Otomotiv San. A.Ş kampanya ile ilgili değişiklik hakkını saklı tutar. ilanda kullanılan araç görseli ile pazara sunulan araçlar arasında donanımsal ve görsel açıdan farklılıklar olabilir.

4.30 Kasım 2019 tarihine kadar geçerli tavsiye edilen perakende satış fiyatı üzerinden Courier, Connect ve Ranger modellerinde %5, Transit ve Custom modellerinde %4 oranında uygulanmaktadır. Söz konusu kampanya peşin alım ve destekli kredi kampanyaları ile birleştirilebilmektedir.

5.30 Kasım 2019 tarihine kadar geçerli peşin alım fırsatı kampanyası aracın tavsiye edilen perakende satış fiyatı üzerinden; Courier hariç 2019 model yılı tüm Ford ticari araçlarda %4 oranında, 2019 model yılı Courier araçlarda %7 oranında uygulanmaktadır. Söz konusu kampanya peşin alım ve destekli kredi kampanyaları ile birleştirilememektedir.

Ford Yetkili Satış yerlerinde Kasım ayının sonuna kadar bu kampanyalardan yararlanabilirsiniz.