Enpara anında online 50.000 TL kredi kampanyası

Enpara anında online 50.000 TL kredi kampanyası

Enpara.com ihtiyaç kredisi kapsamında 50.000 TL'lik kredi kampanyasını başlattı. Enpara.com müşterileri online olarak başvuru yaparak anında 50 bin TL'lik kredilerini alabilecek.

QNB Finansbank ortaklığı hizmete başlayan Enpara.com, şubeye gitmeden başvuru yapan kişilere kredi vermektedir. Enpara.com’dan kredi almak isteyen kişiler başvurularını intenet üzerinden yapabilmektedir.

Enpara.com son olarak ihtiyaç kredisi kapsamında 50 bin TL ve 60 ay vadeli kredilerini açıkladı. 50 bin TL ihtiyaç kredisi almak isteyen kişiler banka şubesine gitmeden intenet üzerinden kredi başvurusu yapabilecek. Enpara.com hesabı olan kişilere aynı gün içerisinde kredi miktarı ödenecek.

Enpara.com Masrafsız Kredi Şartları

Enpara.com dijital bankacılık hizmeti olduğu için bütün kredi ve kredi kartı başvurularında herhangi bir ek masraf ödemesi yapılmamaktadır. Enpara.com’dan masrafsız kredi almak için bankanın aradığı bazı şartların sağlanması gerekmektedir. Enpara.com QNB Finansbank tarafından kurulduğu için bankanın kredi şartları burada da geçerli olmaktadır.

İhtiyaç kredisi almak için başvuru yapan kişilerin ilk olarak kredi notu ve kredi siciline bakılmaktadır. Enpara.com kredi notu 1200’den fazla olan ve kredi sicili temiz olan kişilere 50 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi sağlamaktadır.

Enpara.com Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Enpara.com müşterileri intenet sitesi ve mobil uygulama üzerinden kredi başvurusu yapabilmektedir. Enpara.com’un intenet sitesine giren kişiler kredi başvuru formunu doldurarak kredi sonucunu öğrenebilir. Onay alan kişiler eğer bankanın müşterisi değilse genel müdürlükten aranır ve randevu verilir. 1 veya 2 gün içerisinde banka yetkilisi ile görüşme yapılır ve banka hesabı açılır.

Enpara.com müşterisi olan kişiler mobil uygulama üzerinden veya intenet bankacılığı üzerinden kredi başvurularını yapabilir. Bu kişilere başvurularında anında dönüş yapılmaktadır. Kredisi onaylanan kişilerin kredi ödemeleri aynı gün içerisinde hesaplara yatırılmaktadır.

Enpara.com Kredi Başvurusu Sonucu Öğrenme

Enpara.com müşterileri kredi başvurularının sonuçlarını öğrenmek için müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilir. Enpara.com’un müşteri hizmetleri numarası olan 0 850 222 3663’ü arayarak kredi başvuru sonucunuzu öğrenebilirsiniz. Ayrıca intenet bankacılığı kullanan kişiler mobil uygulama üzerinden de kredilerinin ne durumda olduğunu öğrenebilir.