Emekliye düşük faiz oranlı 100 bin lira kredi! Ziraat Bankası, Vakıfbank, Şekerbank, Burgan Bank 60 ay vadeli kredi faiz oranları

Emekliye düşük faiz oranlı 100 bin lira kredi! Ziraat Bankası, Vakıfbank, Şekerbank, Burgan Bank 60 ay vadeli kredi faiz oranları

Özel ve kamu bankalar emekli müşterilerine özel olarak düşük faiz, uzun vade ve yüksek meblağlarda kredi sağlayabilmektedir. Ziraat Bankası, Vakıfbank, Şekerbank, Burgan Bank 60 ay vadeli kredi faiz oranları ve emekliye düşük faiz oranlı 100 bin TL kredi ile ilgili detaylar belli oldu.

Ziraat Bankası, Vakıfbank, Şekerbank ve Burgan Bank kredi faiz oranları emekliler tarafından merak ediliyor. 4 banka emekliler için 100 bin TL kredi vermekte. Emekli kredileriyse emekli olan kişilerin kendi bankalarından maaş almaları halinde kredi kampanyalarına verilen isimdir. Bankalar emekli müşterileri için kredi vermekteyken maaş müşterisi olmasını ve bankalardan icra durumunun olmamasını talep ediyor.

Ziraat Bankası emekli kredisi

Ziraat Bankası’ndan kredi alacaksanız, bankadan emekli maaşı almanız gerekmektedir. Bankadan ihtiyaç kredisiyle 60 aya varan vadelerle 100.000 TL’ye kadar kredi kullanabilirsiniz. Ziraat Bankası’nın emekli kredisine başvuruda bulunabilmek için ilk olarak bankanın şartlarına uygun olmanız gerekmektedir. İcra haliyle karşı karşıyaysanız kredi almanız mümkün olmayacaktır. Ancak borçlarınızı kapatarak kredi alabilirsiniz.

Vakıfbank emekli kredisi

Vakıfbank’tan emekli maaşı alan müşteriler 100.000 TL’ye kadar kredi kullanabilmektedir. Krediden yararlanmak isteyen kişilerin Vakıfbank üzerinden maaş almaları ve maaşlarının 22 katının 100 bin TL olması gerekmektedir. Vakıfbank’tan emekli maaşı alan müşteriler uygun faiz oranlarıyla kredi kullanabilmektedirler. Başvurular yalnızca banka şubelerinden yapılmaktadır.

Bankadan maaş almıyorsanız kredi notunuz incelenir ve bu durumda maaşınızın 15 katına kadar kredi alabilirsiniz. Krediyi alırken maaşınızı taşıma talimatı verir ve maaşını taşındıktan sonra maaşınızın 7 katı kadar kredi kullanabilirsiniz.

Şekerbank 100.000 TL emekli kredisi

Şekerbank müşterileri ihtiyaç kredisi ile 100.000 TL’ye kadar finansman sağlamaktadır. Başvurularınızı yalnızca banka şubelerinden yapabilmekle birlikte eğer maaş müşterisiyseniz çok daha uygun faiz oranlarından yararlanabilirsiniz.

Burgan Bank emekli kredi kampanyası

Emekli maaşını Burgan Bank’a taşıyan müşteriler 100.000 TL’ye kadar kredi kullanabilmektedir. Bankadan kredi başvurusu yapacak olan müşteriler kredi notu düşük olsa dahi finansman sağlayabiliyor. Kredi başvurusu yapacak olan müşterilere 75 yaşına kadar kredi kullanma hakkı tanınıyor. Yüksek yaş müşteriler daha yüksek hayat sigortası ödemek zorunda kalacaklardır.