Antalya 0,99 faiz oranlı konut fuarı büyük ilgi topladı

Antalya 0,99 faiz oranlı konut fuarı büyük ilgi topladı

Bankalar tarafından yapılan faiz indirimleri ile birlikte ev satışlarının artması beklenirken Antalya'da bunun için fuar düzenlendi. Antalya İnşaat Müteahhitleri tarafından düzenlenen 0,99 faiz oranlı konut fuarı büyük ilgi topladı.

Merkez Bankasının aldığı indirim kararının ardından bankaların faiz oranlarında indirime gitmesi ev sahibi olmak isteyenleri sevindirmişti. Durum böyle iken Antalya İnşaat Müteahhitleri Deneği ise konut fuarı düzenledi.

Yaşanan faiz indirimleri ile birlikte ev satışlarının artması için çalışan müteahhitler, Agora alışveriş merkezinde konu ile ilgili fuar düzenledi. Denek üyelerinin konut kredisi hakkında bilgiler verdiği fuara konut sahibi olmak isteyen çok sayıda kişi ilgi gösterdi. Ev sahibi olmak isteyenlerin sorularını yanıtlayan müteahhitler, 0,99 faiz oranlı kredi imkanları hakkında bilgi verdi.

Ev Almanın Tam Zamanı

Antalya İnşaat Müteahhitleri Deneği’nin düzenlediği fuara Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’de katıldı. Denek Başkanı Atılgan Sert ile ortak olarak bu fuarı düzenlediklerini aktaran Tütüncü, konuşmasında "İlk kez gerçekleştirmiş olmamıza karşılık fuarımız büyük ilgi gördü. Katılımcı müteahhit firmaları bu fuar da sıcak satışlarda gerçekleştirdi. Fuarımızın daha büyük geniş kitlelere ulaşması için çalışacağız" ifadelerine yer verdi.