Altın Yatırımı İçin Enpara Altın Hesabı Avantajları

Altın Yatırımı İçin Enpara Altın Hesabı Avantajları

Enpara çıktığı günden beri pek çok alanda müşterilerine avantajlı hizmetler sağlamaktadır. Enpara son olarak altın yatımı için, Enpara altın hesabını uygulamaya koydu. Enpara altın hesabı sayesinde pek çok avantajdan faydalanabilirsiniz.

Enpara Altın Hesabının Avantajları

Şubesiz bankacılıkta adından söz ettiren Enpara, hizmetleriyle müşterilerine kolaylıklar sağlamaya devam ediyor. Enpara dijital hizmetler ve masrafsız bankacılığın ardından ihtiyaç kredilerine yönelikte kampanyalar başlatmıştı. İhtiyaç kredisi kampanyalarının ardından yatırım paketleri de hizmete sunuldu.

Yatırım için en güvenilir adres olan altın için, Enpara bazı kampanyalar başlattı. Enpara altın hesabıyla birikimlerinizi yapabilirsiniz. Ayrıca vadesiz altın hesabı için de başvuru yapabilirsiniz.

Hesap işletim ücreti gibi herhangi bir ücret ödemeden açabileceğiniz Enpara altın hesabı ile, şube derdi olmadan altın alım satımı ve yapabilirsiniz. İntenet üzerinden işlem yaptığınız için altınlarınızı dışarı çıkaramazsınız. Hesabınız dahi altınların kullanımı için ilk olarak belirlenen kurdan satışını yapıp paranızı vadesiz hesabınıza geçirebilirsiniz.

Vadesiz hesap kapsamında işlem yapıldığı için faiz kazanımı olmaz. Haftanın 7 günü boyunca işlemlerinizi dilediğiniz gibi yapabilirsiniz. Enpara altın vadesiz hesabında alım ve satımlarda uygun fiyatlar sizleri beklemektedir. Ayrıca altın alım satım işlemlerinde gram altın veya çeyrek altın cinsinden işlemler yapabilirsiniz. Ancak yapılan işlemler için bazı sınırlamalar uygulanmaktadır. Bu sınırlamaların detaylarına Enpara’nın intenet sitesinden bakabilirsiniz. Enpara altın hesabı için intenet sitesindeki detayları daha dikkatli bir şekilde inceleyebilirsiniz.