ÖGG 81. Dönem Sınav Sonuçları ve 57. Yenileme Eğitim Sonuçları Bugün Açıklanacak!

ÖGG 81. Dönem Sınav Sonuçları ve 57. Yenileme Eğitim Sonuçları Bugün Açıklanacak!

Özel Güvenlik Görevlisi olmak isteyenler sınava girmişti. Bugün ÖGG 81.Dönem sınav sonuçları ve 57. yenileme eğitim sonuçları açıklanacak. Sınava giren adaylar sonuçları heyecanla bekliyor. Detayları haberimizde okuyabilirsiniz.

Özel Güvenlik Görevlisi olmak isteyen adayların heyecanlı bekleyişi devam ediyor. 81. dönem özel güvenlik ve 57. yenileme eğitim sınavlarına giren adayların sonuçları nereden bakacağı merak konusu oldu. Sonuçların ne zaman açıklanacağı da diğer merak edilen konulardan biriydi. ÖGG 81. dönem ve 57. yenileme eğitim sınav sonuçlarının bugün açıklanacağı haberi geldi.Sonuçlara nereden bakacağını ve tam olarak saat kaçta yayınlacağını bilmeyen adayların sorularının cevaplarına haberimizden ulaşabilirsiniz.

Özel Güvenlik Görevlisi Sınav Sonuçları Ne Zaman ve Saat Kaçta Açıklanıyor?

Özel Güvenlik Görevlisi 81. Dönem ve 57. Yenileme Eğitim sınavlarını Emniyet Genel Müdürlüğü düzenlemiştir. Alınan haberlere göre sınav sonuçlarının bugün açıklanacağı belirtilmiştir. ÖGG 81.Dönem ve 57. Yenileme Eğitim sınav sonuçlarının saat kaçta açıklanacağı henüz bilinmemektedir. Sınav sonuçları açıklandığı zaman haberimizde sınav sonuçlarınıza nereden bakacağınızı bulabilirsiniz.