MEB   15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Anma Etkinlikleri kapsamında liseler arası bilgi yarışması kayıt sayfası

MEB 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Anma Etkinlikleri kapsamında liseler arası bilgi yarışması kayıt sayfası

Milli Eğitim Bakanlığı “15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Anma Etkinlikleri” kapsamında liseliler arası bilgi yarışması düzenliyor. Bilgi yarışmasına resmî veya özel ortaöğretim kurumlarındaöğrenim gören bütün öğrenciler başvuru yapabilir. İşte liseler arası bilgi yarışması kayıt sayfası..

Milli Eğitim Bakanlığı Ortaöğretim Genel Müdürlüğü 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü'ne özel olarak 15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Günü Liseliler Çevrim İçi Bilgi Yarışması düzenliyor..

Resmi veya özel eğitim kurumlarında öğrenim gören lise düzeyindeki tüm öğrenciler yarışma saatinden önce başvuru yapmak koşulu katılabilirler.

20 sorunun sorulacağı liseliler arası bilgi yarışması 14 Temmuz 2020 saat:14.30'da canlı olarak başlayacak ve önceden kayıt olan öğrenciler yarışmaya katılacaktır.

Yarışma canlı olarak http://ogmmateryal.eba.gov.tr/yarisma adresindeki yayınlanacak ve öğrenciler kendilerine yönetilen sorulara 15 saniye içinde cevap verecektir. Yarışmanın kazananları aynı gün içinde saat:17.00'da yine aynı site üzeriden duyurulacaktır.

Yarışmada sorulan sorular EBA TV Lise 14.07.2020 günü saat 14.30’da eş zamanlı olarakhttp://ogm.eba.gov.tr/yarisma- başvuru adresinde de yayınlanacaktır.

Yarışmada ilk 3' girenlere “15 Temmuz Hatıra Seti” verilecek ve Ödüller, dereceye girenlere kargo ile gönderilecektir.

YARIŞMAYA KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYIN

MEB   15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Anma Etkinlikleri kapsamında liseler arası bilgi yarışması kayıt sayfası

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.