İBB öğrenci burs ödemeleri ne zaman yapılacak? İBB burs ödemesi ne zaman, saat kaçta hesaplara yatacak?

İBB öğrenci burs ödemeleri ne zaman yapılacak? İBB burs ödemesi ne zaman, saat kaçta hesaplara yatacak?

İstanbul Büyükşehir Belediyesi korona virüs salgınından sonra alınan kararları geçen hafta açıklamıştı. Ekrem İmamoğlu açıklamasında 30 bin üniversite öğrencisine burs verileceğini söylemişti. Öğrencilerin bursları bugün hesaplarında olacak.

İstanbul Büyük Şehir Belediyesi Öğrencilere Bugün Burslarını Yatırıyor!

İstanbul Büyük Şehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, geçen hafta 30 bin öğrenciye burs verileceğini açıklamıştı. Öğrencilerin bursları bugün hesaplarına yatacak. Yapılan bu açıklamanın ardından öğrenciler bursların saat kaçta yatacağını merak ediyor.

Korona virüs salgının ardından İstanbul Büyükşehir Belediyesi, İstanbul’da ikamet eden vatandaşlara yardım etmeye devam ediyor. Öğrencilerin zor durumda kalmaması için de adımlar atıldığı geçen hafta Ekrem İmamoğlu tarafından açıklandı.

Geçen hafta Ekrem İmamoğlu, alınan kararlar ile ilgili detayları açıklamıştı. Sağlık çalışanlara yaşanan bu süreç boyunca toplu taşımaların ve İSPARKın ücretsiz olacağı açıklandı. Ayrıca suyu kesilen ve faturayı ödeyememiş olan 50 bin hanenin ve iş yerinin sularının açılacağı da söylendi. Abonman kartlarının kullanım süresi de korona virüs nedeniyle 30 Nisan 2020 tarihine kadar uzatıldı.

Ayrıca 31 Mart 2020 tarihinde 30 bin üniversite öğrencisine de 3200 TL burs yatırılacağı söylenmişti. Bugün yatacak olan bursun saat kaçta yatacağı merak ediliyor. Öğrencilere yatırılacak olan burslar bugün içerisinde tamamlanacak ve hesaplarında olacak.

İş ilanlarından kamu haberlerine, tüm gelişmeleri anbean takip etmek için -

En doğru haberler, en tarafsız yazarların kaleminden her an karşında! Gursesgazetesi Facebook grubunda yerini al, sen de hiçbir gelişmeden habersiz kalma!