7 Ocak 2020 Okullar tatil mi? Okullar hangi illerde tatil oldu?

7 Ocak 2020 Okullar tatil mi? Okullar hangi illerde tatil oldu?

Bazı bölgelerde artan kar yağışı ve hava koşullarının hayatı olumsuz yönde etkilediği için 7 Ocak Salı günü, Türkiye'nin bazı il ve ilçelerinde okullar 1 gün için tatil edildi. Peki, 7 Ocak Salı günü hangi illerde okullar tatil? İşte, meteorolojiden gelen açıklamalar haberimizde yer alıyor...

Kötü hava koşulları nedeni ile ve devam eden kar yağışından dolayı 7 Ocak Salı günü bazı il ve ilçelerde okullar tatil edildi. Peki, 7 Ocak Salı günü hangi il ve ilçelerde okullar tatil edildi?

7 Ocak Salı günü okulların tatil edildiği ilçeler nereler?

Sivas'ın Ulaş ilçesinde 7 Ocak Salı günü kar yağışı nedeni ile 1 gün eğitime ara verildi.

Mersin'in Gülnar ilçesinde kötü olan hava koşulları nedeni ile 7 Ocak Salı günü için eğitime 1 gün ara verildi.

Kütahya'nın merkezi, Altınbaş, Aslanapa, Çavdarhisar, Dumlupınar, Hisarcık, Simav ilçelerinde hava koşulları nedeni ile 7 Ocak Salı günü için eğitime 1 gün ara verildi.

Çanakkale'nin Bozcada ve Gökçeada ilçelerinde fırtına nedeni ile 7 Ocak Salı günü eğitime 1 gün olmak üzere ara verildi.

Bilecik'in Bozüyük ilçesinde yoğun kar yağışı nedeni ile 7 Ocak Salı günü için eğitime 1 gün ara verildi.

Çankırı'nın Atkaracalar, Eldivan, Orta, Kurşunlu, Şabanözü, Korgun, Ilgaz ilçelerinde kar yağışı nedeni ile 7 Ocak Salı günü olarak eğitime 1 gün ara verildi.

Konya'nın Taşkent, Hüyük, Derebucak,Yalıhüyük, Seydişehir, Bozkır, Hadim ilçelerinde kar nedeni ile 7 Ocak Salı günü için eğitime 1 gün ara verildi.

Balıkesir'in Dursunbey ilçesşnde hava koşulları nedeni ile 7 Ocak Salı günü için eğitime 1 gün ara verildi.