Şifacı Meagan'ın güneşlenme yöntemi sosyal medyada gündem oldu!

Şifacı Meagan'ın güneşlenme yöntemi sosyal medyada gündem oldu!

ABD’nin California eyaletinde güneşlenen şifacı Meagan’ın yöntemi sosyal medyada gündem oldu. Meagan, perineum yöntemiyle güneş altında ayaklarını kaldırarak güneşlendiği anları sosyal medyada paylaştı.

ABD’nin Califonia şehrine yaşayan Meagan adındaki kadın, sosyal medya hesabından güneşlenme yöntemini paylaştı. Kadının bu paylaşımı sosyal medyada gündem oldu.

Joshua Tree Ulusal Parkı’nda çırılçıplak güneşlendiği bir anı paylaşan Meagan, bacaklarını yukarı kaldırdığı pozisyonuyla ilgili bilgiler verdi. Bu pozisyonun genital bölge ile anüs arasındaki bölgenin güneşlenmesini sağladığını söyleyen Meagan, bu hareketi 30 saniye ile 5 dakika arasında yaptığını ve çok faydasını gördüğünü belirtti.

Bu hareketin Taoizm’de binlerce yıldır uygulandığını belirten Meagan, uyku sorunlarının düzeldiğini, enerjisinin arttığını ve cinsel hayatındaki performansının da arttığını söyledi.

Bu Yöntem Yarardan Çok Zarar Getiriyor

Genç kadının paylaşımı sosyal medyada gündem olurken, The Sun gazetesi konuyla ilgili uzmanların görüşlerini paylaştı. The Sun gazetesine konuşan uzmanlar, D vitaminin vücudun bütün ihtiyaçları için olmazsa olmaz olduğunu belirtirken, bu hareketin yarardan çok zarar getirdiğini söyledi.

Perineum güneşlenmesinin cilt kanseri ihtimalini artırdığını söyleyen uzmanlar, güneşten yararlanmak isteniyorsa gün içerisinde yürüme yapmanın daha faydalı olacağını belirtti.