İspanyol şarkıcı Joana Sainz son nefesini sahnede verdi!

İspanyol şarkıcı Joana Sainz son nefesini sahnede verdi!

İspanyol şarkıcı Joana Sainz son nefesini sahnede verdi! Atılan havai fişeklerden bir tanesinin karnına isabet etmesi sonucunda ağır yaralanan genç sanatçı kaldırıldığı hastanede hayata gözlerini yumdu..

İspanyol şarkıcı ve dansçı Joana Sainz, sahne aldığı bir konserde kanına havai fişek isabet etmesi sonrasında ağır yaralandı ve yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Las Berlanas kentinde meydana gelen olay müzik severlerin toplandığı bir festivalde gerçekleşti. Joana Sainz 15 kişilik Süper Hollywood Orkestrası ile beraber katılım gösterdiği dans gösterisinde bir anda havai fişek şovu başlatıldı.

Sistemde meydana gelen bir aksaklıktan dolayı havai fişeklerden bir tanesi dansçıların arasında yer alan Joana Sainz’e denk geldi. Kanından yara alan genç şarkıcı ve dansçı Sainz’e acil olarak müdahale edildi. Sahnede yapılan ilk müdahale sonrasında bilinci kapanan İspanyol dansçı sağlık ekipleri tarafından hastaneye kaldırıldı. Burada doktorların müdahaleleri de yeterli olmadı ve genç şarkıcı hayata gözlerini kapattı.