Berlin'de Sahte Polis Ömer Vakası! Kendini Lara Olarak Tanıttı

Berlin'de Sahte Polis Ömer Vakası! Kendini Lara Olarak Tanıttı

Berlin'de Almanya'da yaşayan Türk asıllı Ömer K.'nın kendini ''Lara'' olarak tanıttığı ve aylarca polislik yaptığı öğrenildi. Sahte polisin hormon tedavisi gördüğü belirtiliyor.

Almanya’da 4 bin Euro ile satın aldığı polis üniformasıyla aylarca polislik yaptığı öğrenilen Ömer K. yakayı ele verdi. Olayı asıl ilginç kılan nokta ise Ömer K.’nın kadın polis olarak görevini yapması oldu. Berlin’de uzunca bir süre görev yapan ve Lara ismiyle bilinen Ömer K., genellikle Türk nüfusunun yaşadığı Wedding semtinde iki polisin şüphelenmesi üzerine tespit edildi.

Ağustos ayında kışlık üniformayla gezen kadın polisten şüphelenildi ve kimliği soruldu. Kendini Lara olarak tanıtan polis kimliğini gösteremeyince güvenlik güçleri üstleriyle irtibata geçti. Cebinden bir miktar uyuşturucu çıkan polis gözaltına alındı ve karakola götürüldü.

Hormon Tedavisi Gördüğü Öğrenildi

Dosyasında adam yaralama ve cinsel saldırı gibi eylemlerin de bulunduğu belirtilen Ömer K. ceza kanunlarının tamamını ezberlediğini belirterek ‘’Bir kere gece otobüsünde bir kadının arkasında mastürbasyon yapan erkeği otobüsten indirdim. Bundan dolayı yolcular beni alkışladı.’’ diye konuştu. İşini severek yaptığını belirten Ömer K.’nın hormon tedavisi gördüğü belirtiliyor.