Ana Sayfa SPOR Cimbom’un Teklifi Bekleniyor

Cimbom’un Teklifi Bekleniyor

Galatasaray formasıyla gösterdiği üstün performansı unutulamayan Felipe Melo'nun yeniden Galatasaray ile buluşabileceği söylentileri taraftarları bir anda ayağa kaldırdı.

Bu sene Süper Lig’e yüksek bir performans ve başarı ile başlayan ancak son haftalarda aynı gücü koruyamayan Galatasaray, sezon sonunda şampiyonluk tacını takmak için dişini tınağına taktı. Takımın efsanevi teknik direktörü Fatih Terim son süreci değerlendirdiği basın toplantısı sırasında ise yalnızca gidişatı ve hedefleri değil çok ciddi bir bilgiyi gündeme getirdi. Dedikoduları da daha önce basında yer alan Felipe Melo’nun “çağırsak gelirler” söylemi ile tanımlanması ardından taraftarlar gözleri Brezilya’ya çevirdi.

Teklif Gelirse Değerlendirilebilir

Daha önce Galatasaray’da gösterdiği başarılı performansıyla hafızalara kazınan Felipe Melo’nun hakkında pozitif söylemlerde bulunan Terim, taraftarların da talep ettiği Melo transferine yeşil ışık yakmış olabilir. Brezilya’da geçtiğimiz sezon Palmeiras ile şampiyonluğu yaşayan Melo’nun menajeri Conacini, basında yer alan haberlerle ilgili açıklama yapmakta gecikmedi.

Conacini’nin aktardığı bilgilere göre henüz oyuncuya yönelik bir teklif gündemde değil ancak eğer bir teklif söz konusu olursa masa başına geçip değerlendirebileceklerini aktardı. Palmeiras ile sözleşmesi süren Melo’nun yakın tarihte Galatasaray’a 6 aylık bir süre için gelebileceği iddiaları da basında sıkça yer almaya başladı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here