Ana Sayfa SPOR Cimbom’da Bir Transfer Daha Tamamlandı

Cimbom’da Bir Transfer Daha Tamamlandı

Yeni sezon için transfer çalışmalarını aralıksız sürdürmeye devam eden sarı kırmızılı ekip, Birhan Vatansever'i resmi olarak renklerine kattığını açıkladı.

32
0

Yeni sezon için transfer çalışmalarını aralıksız sürdürmeye devam eden sarı kırmızılı ekip, Birhan Vatansever’i resmi olarak renklerine kattığını açıkladı.

Yeni Süper Lig sezonu için güçlü isimleri kadrosunda buluşturmaya ve sorunlu oyuncuları takımdan yollamaya hızlı bir şekilde devam eden Galatasaray, geçtiğimiz sezon merek altına aldığı Birhan Vatansever’i resmi olarak kadrosuna kazandırdı. Bu sene Süper Lig’de şampiyonluk parolasını benimseyen Galatasaray oldukça çalkantılı bir süreçten geçiyor olmasına rağmen yeni oyuncular için kapılarını açık tutmaya devam ediyor. Bu kapsamda da geçtiğimiz yıl Bandırmaspor’da forma giyen ve Galatasaray altyapısında yetişen Birhan Vatansever’in transferi tamamlanmış durumda.

ANLAŞMA TAMAMLANDI İMZALAR ATILDI

Galatasaray’ın altyapısından yetiştikten sonra ilk defa Bandırmaspor’da forma giyerek profesyonel futbol hayatına başlayan Birhan Vatansever, bir süredir Galatasaray’ın merceği altındaydı. Geçtiğimiz sezonda başarılı bir saha performansı gösteren Vatansever’in transferi için Bandırmaspor Kulübü ile temasa geçen sarı kırmızılı ekip, oyuncunun transferinde anlaşmaya vardı. 2 yıllık sözleşme ile transferin anlaşması tamamlanırken, oyuncunun takım ile birlikte antrenmanlara katılması bekleniyor. Bu yıl Galatasaray’ın hangi pozisyonda ve ne sıklıkla değerlendireceği merak edilen futbolcu, Bandırmaspor’da kendisini ispatlamayı başarmıştı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here