30 yaşındaki cezaevi firarisi, arasında husumet bulunduğu iddia edilen iş yeri çalışanlarına saldırdı. Adeta dehşet saçan zanlıyı yakalamak için geniş çaplı operasyon başlatıldı. Güvenlik güçlerinin saldırganı ayağı kırık bir şekilde yakaladığı öğrenildi. Teslim olmamak için çabaladığı öğrenilen saldırganın apar topar araca bindirildiği görüldü.  

Gözaltına alınan zanlı Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne götürüldü. Dehşet saçarak 11 kişiyi yaralayan saldırganın Afyon Cezaevi’nden firar ederek olayı gerçekleştirdiğini söylediği öğrenildi. Bunun yanında zanlının, iş yeri sahipleriyle arasında husumet olduğunu söylediği de belirtilen noktalar arasında. Şuanda olayla ilgili pek çok bilinmezlik söz konusu ve detayların geleceği aktarılmakta.

Kendisini Durdurmaya Çalışanları Bıçakladı

Kasap dükkanına gelerek iş yeri sahiplerini bıçaklamak istediği öğrenilen saldırgan, kendisini engellemeye çalışanlara da saldırdı. Olay yerine çok sayıda ambulans sevk edildi ve yaralılar hemen hastaneye kaldırıldı. Şuanda ağır yaralıların sağlık durumu netleşmedi. Şüphelinin kasten yaralama, hırsızlık ve tehdit suçlarından firari olduğu tespit edildi.

Bölgede incelemeler sürüyor ve olayla ilgili yeni bir soruşturma hazırlıkları başlatıldı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here